bugün

mavi'nin reklam filminde abazan rolü yaparak kendi değerini düşümüş aktör.
http://www.facebook.com/v...deo.php?v=133858139992454
girdiği dizilerde aldığı rollere bakılırsa bütün senaristler, yönetmenler vs. bu adamı ilahlaştırmaya çalışıyolar. ezel'de adam baştan sona piskopattı ölümü bütün yargıları sildi süpürdü. ezel'e düşman olduk lan nerdeyse.
tersine evrim ürünü. sarı!
ezel'deki rolüyle biz ezelci canlara farklı bir dört bölüm izletmiş, psikopat rolüyle aklımıza kazınmıştır. güle güle sekiz.
adam yakışıklı, adam yetenekli, adam karizmatik, adam sağlam beyler.
kendisi behlül iken,ben de;hasktirmnakoyim bu ne aq,diyordum.lakin ezel'de gerçekten ne olduğunu ortaya koydu.ortalığın da amına.inşallah,ölmez de,birkaç bölüm daha oynar.

edit:de,da.
ünlülüğünün doruk noktalarını Behlül Karakteriyle Yaşayan bihterle birlikte olma zevkini tadan çok özlü bir şahıs.
4 bölümlük ezel serüveninden alnının akıyla çıkıp, oyunculuk kariyerinde bir basamak daha aşmıştır. dişe dokunur ya da yetecek bir performanstan ziyade beğeni toplayan bir oyunculuk yaptı. rahatlıkla ''artık pişti'' diyebiliriz, varsın gelsin yeni teklifler.
behlül öldü yaşasın yeni sekiz.
sıkıcı. kusuru yok lan bunun. elestirecek bi bok bulamiyorsun, elde de edemiyorsun*.
sanırım bundan sonra gümüş, aşk-ı memnu gibi dizilerde değil de, sinema filmlerinde göreceğimiz sarı pipi. adam cidden olmuş be abi. o oyuncu kadrosunun içinde (ezel'den bahsediyorum) sırıtmadan oynayabiliyorsan o derece ağır bir rolü, tamamen mimik ve oyunculuk gerektiren bir rolü; olmuş demektir artık bu adam. umarım sikko sikko projelerde, sadece para kazanmak için harcamaz kendini.
aşk-ı memnu'da bir romeo'yu canlandırırken şimidi de ezel'de bir "ayı"yı canlandırabilen oyuncu.
oyuncu diyorum, çünkü artık mankenlikten tamamen oyunculuğa geçti ve çok da iyi yapıyor bu işi.
100 üzerinden 99 verdiğim erkektir. her türlü gideri vardır. taş gibidir. maşallahlıktır. gözleri yakar yıkar, endamı kırar geçer. taaa ki elini ceplerinden çıkartana kadar. Kıvançcığım o dolma parmaklar nedir? tombik tombik. o tipe o parmaklar. her güzeli bi kusuru vardır misali. ama üzülme. en taş gibi kızlarında kulakları kepçe oluyor genelde.
http://galeri.uludagsozlu.../r/kıvanç-tatlıtuğ-67290/
koyu galatasaraylıdır efenim. dünkü gs-antalya maçını türbünden izlemiştir ve bir kez daha bütün karizmatik erkeklerin gsli olduğu gerçeği gözler önüne serilmiştir.

(bkz: kenan imirzalıoğlu)
(bkz: m ali alabora)
(bkz: mehmet aslan)
(bkz: emre altuğ)

ve daha niceleri bu liste uzayıp gidiyo hepsini yazamayacağım inanmayanlar varsa uzuuun uzun yazabilirim özelden*
aşk-ı memnu isimli halit ziya uşaklıgil romanının diziye uyarlanmış halinde behlül karakteriyle ünlenen avrupai oyuncu.
(bkz: vay vay vay çantaya bak)
yürüyen cazibedir. kendisi kızlarımızın sevgilisidir. kıskanmayıp saygı duyduğumdur.
(bkz: mavi jeans) vitrinlerinde resmen canlı sanılabilecek güzellikte resminin görülebileceği ve kuvvetle muhtemel alışveriş merkezlerinde mavi jeans camına yapışık kızların görülmesine sebep olacak tabloyu oluşturan mükemmel şahsiyettir.
ellerini her gördüğüm de "ne lan bu eskiden inşatta tuğla mı taşımış " dediğim sarışın mavi gözlü adam.

gerçek sadece düdük parmaklı değil adam, garip elleri var.
bir süredir otobüs duraklarında "yiğidin malı meydandadır" temalı mavi jeans reklamlarıyla arz-ı endam eden şahıs.
bir türlü beğenemediğim erkek tipi.* oyunculuğunun doruk noktalarında tabii, orası ayrı.
tipsiz bir heriftir kızlar neden beğenir bilemem.Zaten nerede gereksiz adam varsa desteklenir oldu canım ülkemde.
mavi jeans ten soğuma sebebidir.
zaman zaman glen hansard a benzetiyorum