bugün

yeni sezonda iki kız harici hepsini at çöpe ya kalitesiz ya kültürsüz ya da güzel değiller hiç beğenmedim . birincisi hazal güzel işte anaç bir havası da var adi görünmüyor çoğu gibi . bir de didem diye bir kız var çok hoş, olgun ve karizmatik bir hatun sunucu falan olması gerekirken nereden düşmüş bu paçozların arasına dedim.
Bugün bayram dolayısıyla aileyle toplantı halindeyken bir ara televizyona gözüm takıldı. Bu program vardı. Bakalım neler oluyor diye bir izleyeyim dedim. Aman Allahım oda nesi? Gençliğin, genç kızların beynini boşaltabilecekleri yeni bir illüzyon... Kapattım hemen neşet ertaş açtım kulaklarımız bayram etti.
Beyin yakan program.
bir de 2 hafta önce çekilen programda 'bayram bayram yapmayın' tarzı ifadeler kullanıyorlar insanlar da bunu canlıymış,gerçekmiş gibi izliyor ilginç.
ilk sezonunda tüm yarışmacıları ifşa olduğu için yeni sezonda dikkat ediyor görünen yarışma. içlerinde 1-2 kişi bu tarz benim ve ana ocağı gibi yarışmalara katılmış sadece, gerisi şimdilik temiz gibi duruyor.

görsel

görsel

görsel

adnan ve semih i tenzih ederek söylüyorum elbette...
Bana kyk yurdunu anımsatır.
bunu oturup ciddi bir şekilde izleyenlerin aynı ciddiyet ile akıl sağlınının yerinde olmadığını düşündüğüm televizyon programı.
Konu komşunun kızı erkek arkadaş edinip gezse tozsa hemen dedikoduya başlayıp kötüleyecek insanlar izliyor bu programı.
iibf kantinleri derim ben. kısmetse olurun sunucusunun kullanarak zayıfladığı ürün internet reklamlarından gına geldi.
an itibariyle elenen merve yerine nur erkoç un annesini* aday olarak dahil etmesiyle dumur etmiş program. neyse ki diğer tarafta yeni damat adayının da biraz yaşı var, hayırlısı diyelim.

edit: ruh öküzümü bulup evlenecem falan diye dalga geçiyor, ne la bu?
iyice sacmalamis program cok sürmez böyle devam ederlerse. Bir de estetik bombasi kizlar yerine biraz doğal olanlari tercih etseler daha iyi olacak zira hepsi birbirine benziyor.
Asla bakmayacagim ve bakanlardan kacacagim program.
Bunun yüzünden herkes eve tikilmali yarışma yapmaya başladı.
Zirvalik ve ordaki beyinsizlere boş yere para kazandirtmaktan popüler yapmaktan öte olmayan sikimsonik iğrenç programlar.
Annem izlerken denk geldim ve şunu gördüm. Bu programda ki bazı Erkekler benim eski 256 MB ram'lık bilgisayarımdan daha fazla kasıyor.
beyin laçkalaşması is loading.
abi bu programlar yüzünden kadınlar ezikleşiyor. yeter! kadınlar, güçlü olun ve öneminizi anlayın!
Rating cihazınınnasıl insanlara verildiğini sorgulatan programlardan birisi. Yahu bu programları kim neden izler? biri bana açıklasın.
daha önce babasıyla yıllardır görüşemediğini itiraf eden gelin adayına bir kavga esnasında "sende anne baba bile yok" minvalinde çemkiren çirkefleri barındıran program. şov da yapıyor olsanız, bir insan evladına bu söylenmez. kanalın uyarıda bulunması lazım...
Sevgilim tarafından sabah kahvaltısı boyunca maruz bırakıldığım program.
Yarrak sever bir grup kız ve am delisi yavşaklar.
evlendirme programı izleyecek kadar işsiz olmak.

daha büyük işsizlikte

survivor izleyecek kadar işsiz olmak.

ikisi yarışır ve versus kazanır.
toplama kampı mübarek bu kadar çok akıl fakiri gıcık tiplerin toplandığı başka bir program görmek zordur. Ha bide senaryo olduğunu söylemelerine rağmen izleyecek kapasitede insanlar barındıran ülkemde normal karşılanabilecek durumdur.
Tam bir fuhuş programı izleyenlerin beynine tüküreyim.
izleyenin zekasından şüphe ediyorum.
dikkat edilirse daha ilk günlerden manita yapan 2 kişinin geçen sezondan kalan damat adayları olduğu görülen kurmaca. prodüksiyon şimdi de geçen sezondakilerin annelerini evlendirmeye çalışıyor, haydi hayırlısı. *
oylama fasa fiso o evde izleyiciler tarafından en çok tutulan kız didem . ve adnan da karakterli bir adam değilmiş birkaç hafta izledim eski evi de izledim . adnan güçlüye abi çeken , araya nifak tohumu eken , işine gelince kendini şirin gösteren biriymiş . kızcağız ilk hafta favori seçildi diye, aykut yanaştı diye adnan didem'e yaklaştı. şimdi yaşını büyük buluyor beğenmiyor, hep bahane arıyor kızı halkın gözünde düşürmek için. semih denen kaba saygısız adam da didem'i güçlü gördü kıskandı arkadaş ayağına adnan'ı dolduruyor. didem üzerinden prim yaptırıp sonunda kötü gösterip kızı eleme derdindeler.kız buna rağmen semih ve yapmacık sevgilisi hazal'a destek veriyor saygılı davranıyor adnan'a sevgisinden. bak didem derhal adnan'ın ilk bahane uydurmasında kendini çek, kendini kullandırma ve seni gerçekten sevebilecek biriyle ol . kaliteli birisin halk arkanda .harcanma orada çakal hesaplarıyla. yakışıklı değil iyi adam bul.
Buram buram erillik kezoluk kokan ve bir o kadar tutan program. Garip bi de büyüsü var hani böyle izliyorsun sonra lan ben ne izledim az önce diyorsun.

Bu ülke sizin gibiler için şehit vermedi orospu cocuklari !
güncel Önemli Başlıklar