bugün

sevmek için mi sevişmek için mi yazdın önemli olan o. ya uzun boylu kız seni yanında taşımazsa hadi bakalım buyur zippomla yak.
(bkz: bodur tavuk her daim piliç)**
yoktur öyle bi kız efenim. olsa olsa kısa boylu yüzü güzel kız olur..
genelde göğüsleri büyük olur bunların, göğüsler büyüdüğünden boy uzamamıştır.

edit: sapık entry'dir, +18 uyarısını da yapayım *
uzun boylu "fena değil abi" kız, kısa boylu "çok tatlı olm" kızdan iyidir.
(bkz: birelli takvimi)
(bkz: portatif kız)
tatlı olan kızlardır.
(bkz: ayakta sakso çekmek)
*
kısa boylu ama güzel değildir. ksıa boylu güzel olur mu be.
tanrının yer yüzündeki suretidir.
yere yakın ve tehlikeli.
aşağıdaki diyaloğa sebep olabilecek kızdır.

süleyman: anne bak zehra bu bahsettiğim kız arkadaşım.
anne : boyu devrilesice bu senin beline ancak geliyor.
süleyman: pöfff ne önemi var anne fiziki görünümün ne önemi var ruhuna karakterine bak sen.
anne : bunun ruhuda kısadır yavrum azrail şakkıdana çeker alır bunu ruhunu amin.
süleyman: tövbe de anne seviyorum ben onu
anne : karakterini seviyon he
süleyman: evet anne sonunda anladın
anne : karakterine sıçam ben onun tipsiz şey.
eheh yorumlara bak goren de sanir ki ulkede herkes zurafa sikiyo ehehe yani kisa boylu kiz acik olmak gerekirse yarin obur gun yuzde 80imizin evlenecegi kizdir.. ortalamadir normaldir..

tabii 1.80 boyunda tas gibi hatunlar yok mu ? var ama iste onlari sikenler de malumunuz bi kacc milyon dolarlik yillik geliri olan george clooney gibi abiler oluyo.. buna cekim yasasi diyoruz..
otururken güzeldir, ayağa kalkınca üzerine basılabilir, dikkatli olunmalıdır.
kısa boylu çok güzel kız vardır bir de. bakıldığında bilinir ki, bi 20cm daha olsaymış tv'lerde dizilerde izlerdik bunları.

erkek halimle üzülüyorum bunlara.
(bkz: hazal kaya)
sevimli olur bu kız. al cebine koy istediğin yere götür.
hazal kaya.
selena gomez .
(bkz: angelina crow)
uzun boylu erkeklerden hoşlanan kızdır. öyle 10-20 cm falan kesmez. erkek ondan en az yarım metre uzun olması lazım ki öpüşmek istediğinde erkeğe merdiven dayasın.
(bkz: götten bacak)
kısa boylu kızların büyük bir kesiminin güzel olması ile onaylanacak tespittir. minyon tipli olmaları bunun en güzel açıklamasıdır. he çirkini yok mu elbette var ama güzel olanlar daha ağırlıkta. tabi erkek 1.90 sa kısa boylu kız güzel olsa kaç yazar arkadaş. yanında cüce gibi dolaşıyor.
hem güzel hem götü yere yakınsa uzak duracaksın.
(bkz: götü yere yakın olandan korkacaksın)
kaymaksız ekmek kadayıfı gibi,ketçapsız makarna gibi,acısız lahmacun gibi bişeydir.götü yere yakın olduğundan atalarımız zamanında dikkat etmemiz için uyardığı kişilerdir.