bugün

inmek istenmeyen ama zorunlu inilen durak.
hepsi de biririnden muhteşem parçaların olduğu muhteşem müzik albümü.

Candan ERÇETiN 'in aylar öncesinden çıkacağı konuşulan albüm müzikseverler ile buluştu. Albüm "Kırık Kalpler Durağında" ismiyle müzik marketlerde satılmakta.
Albüm Adı: Kırık Kalpler Durağında - 2009

işte albüme adını veren süpersonik parça: Candan Erçetin - Kırık Kalpler Durağında

Sözleşmeden buluşuverir kırık kalpler
Anlatılmaz ama ordadır bütün dertler
Gönül kırgınlıkları hayat haksızlıkları
Kader yalnızlıkları çeken bütün kalpler
Gönül durgunlukları hayat yorgunlukları
Şehir yalnızlıkları çeken bütün kalpler
Kimini yakıp geçen aşklar incitmiş
Kimini yanlış kararlar yıkıp geçmiş
Kimine yakın dostu ihanet etmiş
Kimi hayatın sillesini yemiş
Kırık kalpler durağında inecek var
Eteğindeki taşları dökecek var
Doldurun kadehleri içelim beraber
Yılların yorgunluğu geçene kadar
Kırık kalpler durağında inecek var
Yüreğindeki dertleri dökecek var
Doldurun kadehleri içelim beraber
Yılların yorgunluğu geçene kadar
Kendini eğlenmeye verir kırık kalpler
Sanki unutulurmuş gibi büyük dertler...

http://www.dailymotion.co...yryk-kalpler-durayy_music
candan erçetin'in, içinde 'bahar, vallahi, git' gibi müthiş parçaların bulunduğu albümü..
bir çiftin, "işte bizim şarkımız" diyebileceği bir candan erçetin şarkısıdır. o güzelim "bahar" adlı şarkının içinde bulunduğu albüm.
dinledikçe kendini daha da açan bir candan erçetin harikası. uzunca bir süre dinleyince hipnoz etkisi yaratmıyor evet. ama müsekkin etkisi var; rahatlatıyor, sakinleştiriyor. parçanın, hüzünlendirirken senkronize olarak aslında hüzünlerinizden arındırıp sizi deşarj ettiğini sonra fark ediyorsunuz.
istisnasız tüm şarkılarıyla beni benden alan candan erçetin albümü. dinleye dinleye bıkmadığım, bıkmayacağım, candan erçetin sahnedeyken canlı canlı bi kaç şarkısına eşlik edebilme şerefine nail olduğum, müthiş albüm. bütün şarkılar sizi anlatıyor, emin olun.

(bkz: tüm şarkıları güzel olan albümler)
o duraktan binerdi iki kırık kalp otobüse. otobüsün ter kokan havasını solumamak için (aslında kendini kötü hissediyordur) yumulur biri diğerinin boynuna. karşılıklı kırık kalpler puzzle gibi birleştirmeye çalışır fakat, birleşmediğini görünce sakızı ağızdan sallayıp bir tekme vurur gibi siktir et denilir. o kalp ki, bir defa kırılınca asla tamiri olmaz. ne biri,ne diğerleri, ne de tümleri.

candan erçetin in son albünün ismidir.
ilk dinlediğimde etkilenmediğim sonra sonra dilime dolanan ve hikayesini düşündüren şarkıdır.
Şahane bir Candan Erçetin şarkısı daha. Yine beni benden alıyor dinlerken, yine bana ben katıyor.
Albümdeki şarkıların tümü muhteşem olmuş.
Bu kadın iyi söz yazıyor arkadaş.
inecek var diye devam eden candan erçetin şarkısı.