bugün

Kırgızistan Dışişleri Bakanlığı, MiT operasyonuyla Türkiye'ye getirilen, FETÖ'nün Orta Asya sorumlusu Orhan inandı'nın iadesi için Bişkek Büyükelçisi Ahmet Sadık Doğan'a nota verdi.
https://tr.sputniknews.co...cin-turkiyeye-nota-verdi/
Ne notası vermiş müzik notası mı?
do notası vermişlerdir.. bizimdiler "siiii" notası ile cevap vermesi durumdur.
Sözde Kardeşin kardeşe dayak atmasıdır.

Sesli güldim.
sürekli veriyorlar

çok verici adamlar

ver yavrum oradan

ince doooorrrt.
Kırgısiztan tamamen türklerden oluşmuyor ruslar burada durumu değiştiriyorlar nüfusları çok olmasada.
Onlar notayı nereden biliyormuş yaa?
türkçü geçinenler açıklasın bu durumu bakalım. devletlerin menfaatlerine dokundu mu türk, arap fark etmez alayı sana düşmanlık eder. bir de turan kurulacakmış biz azerbaycanla kurarız turan’ı diğerlerini de re-asimile edip türkleştirmek lazım alayı ruslaştı zira.
hasiktirsin aç köpekler.

daha geçtiğimiz aylarda "tayyip abi borcumuzu sil" diye dileniyordu bunların cumhurbaşkanı.
https://twitter.com/senki...tatus/1309957510703575040

türkiye'de bunların borcunu silmişti.

google'a "kırgızistan'a hibe" yazıp arayın, her sene düzenli olarak hibe desteği veriyoruz bunlara.

karşılığında ne istedik?

fetöcü orospu çocuklarını ülkelerinden deport etmelerini, yahut bize iade etmelerini istedik.

onlar ne yaptı?
bir yandan türkiye'den para tırtıklayıp, diğer yandan da fetöcülere kucak açtılar.

milli istihbarat teşkilatımız güzel bir operasyonla fetöcü haini kırgızistan'da paketlemiş ve yurda getimiş. ellerine sağlık.

şimdi bu paketlenen fetöcü ile ne gibi bağları varsa, ne gibi ilişkileri varda işleri bozulmuş çakalların belli ki türkiye'ye nota vermişler.

ulan gaydırıguppaklar.
bir gün fetöcülerin kucağına oturuyorsunuz, bir gün rusların kucağına.

şu an ülkeniz topraklarında rus ordusu tatbikat yapıyor, nota verecekseniz gidin onlara nota verin.
Türkçülük / Turancılık umutları olan insanları anlamak mümkün değil adamların sosyolojisi çok değişik ayrıca kocaman rusya ve çin varken belki iran da sayılabilir böyle bir düşünceye sahip olmak nasıl bir mantıksızlık.
O paketledikleri kişi kırgızistan vatandaşıydı.
her yere nota verseler kaç yazar anca orta asyadaki çöplüklerinde öterler.
Ancak Dombra akordunda kullandığı notadır. Yoksa neyin notası amk. Kırgızistan’sın sen kendine gel.
kırgızistan nota vermeyi nereden biliyormuş? bi siz kalmıştın siki kaldırmayan zaten.
Bu kırgızlara türk demek benim gururuma dokunuyor. Bunlar dönek şerefsizlerdir. Zamanında kazaklara ihanet etmişlerdir ve rusyanın yıllar boyu köpekliğini yapmışlardır. Turan her ne kadar şu an için bile uzak mefkure olsa da ilerde kurulursa bunları almamak lazım.
ne notası ?

müzük notası mı ?

hırkızistan da reyizi gısganiyee.
Gereksiz nota.
Aldatıldım kandırıldım der fazla ceza almaz.
Allah da millet de af eder nasıl olsa.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar