bugün

(bkz: ntv)
baykal'ın seks kasetinden daha utanç verici olan bir durumdur.
onlar kılıçdaroğlu'nun bir yerlerini yaladıkça benim midem bulanıyor valla.
(bkz: genç akpliler rahatsız)
inşallah bu gandi denilen adamın bi kaseti yoktur.
(bkz: türkiyede siyaset ve medya ilişkisi)
bana starda yayınlanan manchester utd- beşiktaş maçını hatırlatmıştır. sağolsundur , varolsundur.
kılıçdaroğlu'nun iticiliğe varan,halktan yana olma süslemesiyle bezenmiş söylemine bakacak olursak,"yandaş medya" kavramının yerini "yoldaş medya" almıştır diyebiliriz.

bu "yoldaş medya",2002 öncesi şimdinin iktidar partisini öpmekle meşguldü,olanca hızıyla iktidara taşıdı,şimdi sıra başkasında.
(bkz: öpmekten işini yapamayan medya)
yaran başlıktır öncelikle. ardından ise bu olayın kemal kılıçdaroğlu ile bi alakası yoktur. kemal kılıçtaroğlu nu bu denli medyatik olup desteklenmesinin tek sebebi recep tayyip erdoğandır. tayyip erdoğan ı sevmeyen medya kemal kılıçdaroğlu nu desteklemiştir.

burda 2 önemli durum söz konusu.

düşmanımın düşmanı benim dostumdur politikası güden medya.

ne kadar çok düşmanın varsa o kadar büyüksün diyen recep tayyip erdoğan.

sonuçta erdoğan ı sevmeyen kesim bi hayli fazla. ve buda kılıçdaroğlu nu medyatik yapmaya yetiyor. bu bence onun adına kötü bi durum. düşmanının (rakip diyelim) bu kadar karizmatik ve göz önünde olması yüzünden senide o onun gibi medyatik ve karizmatik yapmaya çalışıyor.

sonuçta ne mi olucak ? bu medya etkileyecek mi sence seçimi ?

cevap : kesinlikle hayır.

neden ?

çünkü türkiye cemaatler ülkesi. fethullah gülen, süleymancılar olarak bilinen tarikatlar kime oy verirse seçimi o kazanır. mehmet ağar ın son girdiği seçimde hüsrana uğramasının tek nedeni eskiden süleyman demirel e yani dyp oy veren süleymancıların akp ye oy vermesidir.

yani kısacası ;

(bkz: demokrasinin demosu)

(bkz: menderes özal erdoğan)
ntv ye örnek vermeniz çok kötü ve tutarsızdır.Başbakan erdoğan ın sevdiği ve sürekli çıktığı kanaldır.Tamamen tarafsızdır.
bazı kesime oral sex yapan bir medyanın yanında, sönük kalan yayın organlarıdır.
kıskanç ampülleri tedirgin etmiştir. kaldı ki böyle bir medya yoktur: halkın 700 milyon dolarının kredi olarak kullanılıp alındığı, başbakanın damadının atv ile sabahı vardır.
faşist akp zihniyetini rahatsız etmiştir.
onlar istiyor ki herkes akp'ye sece etsin, herkes akp'ye hizmet etsin.
herkes akp haberi yapsın, herkes tayyip'i yalasın.

muhalefetten kimsenin haberi yapılmasın.
konuşmaları yayınlanmasın.
nazi almanyasındaki faşizme benzer bir düşünce içendeler.
(bkz: korkuyoruz ccc tayyip reyiz ccc)
yeni değildir. ibb başkanlığına aday olduğunda da böyle yalamışlardı. ne oldu? koca bir hüsran. aynısı olacaktır.
(bkz: her yerinden öpüyorum rüştü)*
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar