bugün

(bkz: imam kovalayan ateist).
Kadına karşı naziğik sadece kılıbık değilim en büyük yalanlarıdır savunmalıdır.
itaat et rahat et mantığıyla hareket eden erkektir. Evinde huzur bozulmasın diye herşeye evet der ve kılıbık olarak adlandırılır.
kızların her istediğini yaptırabilecek bir kişiliğe sahiptirler, fakat iş sahiplenme ve korumaya gelince kendine hayırları yoktur. pek tercih edilmesede kızlar arasında böyle kişileri tercih edende mevcuttur.
Kadın eteğine saklanan,kendi konuşmayıp onu öne atan erkekten korkun.
çok iticidir. iddia ediyorum ki hiç bir kadında bundan hoşlanmaz erkek dediğin karısının sözzünden çıkmayan değil.karısının sözüne değer veren ama yeri geldiğinde de heyt demesini bilen kişi olacak. böyle erkekleri görünce onlara tasma veresim geliyor içimden. işe resmiyet kazandırma babından. çünkü ancak bunu hakediyorlar.
Aradığım erkek.
Birazda gavat olsun, teşekkürler.
mutlu olmak isteyendir. taviz vermez, ancak karisinida uzmez. *
biyruuun,ne arzu etmiştiniz.
karısının sözünden çıkmayan maldır.
Verdiği tavizler, vereceği yeni tavizlere öncü olan erkektir. Bu şekilde ne kendisi mutlu olabilir ne de karısını mutlu edebilir. Sürekli bir kaybetme korkusu ile yaşar.
adam madam değildir.
Birisi eşine laf attığı zaman(Bize demediler aşkım) diyen erkektir.
ağzı burnu kırılası erkek.
kaybetmeye mahkum erkektir. yanliş yoldadir ve bilmelidir ki, vermezler sana haci..
Bi akrabamızdır.
adam 65 yasında bulaşıkları diziyo, evi süpürüyo, yemek yapıyo, bi çocuklarını emzirmediği eksik.
efendim canim.. tabi hayatim. mantikli olan da o zaten.
sevgilim tarafından olduğum söylenilen erkek modeli. sen daha böyle demeye devam et bakalım.
nişanlıdır. cepte taşınmalık erkek.
sevdiği insanı mutlu etmeye çalışan erkek modelidir. fakat bütün bunlara rağmen sevdiğinden her türlü nankörlüğü ve hakareti görür. sonra noluyoruz amk deyip, kılıbıklık uykusundan uyanır ve ''4S'' kuralını uygulamaya koymasıyla olaylar gelişir.
pek çok çeşiti olsa da muhtemelen güzel yemek yapmakla öğünen erkektir.
aşağıdaki diyaloğu gerçekleştiren er kişi.

-olum uyudun mu lan? kalk yerine, siktir git.
+höst lan, ayı sessiz ol, ekyk'cağzım uyuyor.*
-e sen napıyon orada öyle?
+bekliyorum telefonda.
-lan uyanınca konuşun, sapık mısın nesin anlamadım ki.
+olmaz uyanırsa korkar o şimdi. bekleyeyim telefon başında.
(bkz: ass kisser)
görsel

kendimi gördüm bir an..
kendi düşünceleri olmayan, herşeyi kabullenen erkektir. hiç olmasın daha iyidir.