bugün

volkan demirel ve engin baytar'dır efendim. Volkan'a gıcıklığımın sebebi Süper Kupa maçında Bekir'e verdiği salakça pas ve bilimum aptallıklarıyken Engin'e gıcıklığımın sebebi kendini bir bok sanıp hakeme saldırmasıdır. Üstelik takımını 10 kişi bırakmıştır. Galatasaray gibi bir takımda bulundurulmamalı çünkü kendine hakim olamıyor. Galatasaray sana muhtaç değil Engin, ama sen cimbom'a muhtaçsın. *
mehmet topuz,caner erkin,baroni.
Engin baytar, zokora.
albert riera.
(bkz: engin baytar), (bkz: hasan şaş) ikisi de ön kulvarda yarışı surduren topçulardır.
(bkz: gattuso)
emre belözoğlu.
yasin sülün.
(bkz: emmanuel eboue)
(bkz: engin baytar)
felipe melo.kardeşine kulüp bulunursa galatasaraya gelirim diye şart koşmuş.bu adama niye bu kadar değer veriliyor anlamıyorum.
aşırı agresif tavırlarından dolayı (bkz: volkan demirel)
Emre belözoğlu
Quaresma
Engin baytar
Necati ateş
Volkan demirel
Diego lugano
Veli kavlak
Rıdvan dilmen....
-emre belözoğlu
-engin baytar ne bu sinir anlamıyorum. * *
(bkz: caner erkin)

bunu galatasaray'dayken de sevmemiştim..
caner erkin.
(bkz: ergün pempe) babam çok kıl olurdu bu herife.
futbol sahalarına yakışmayan hareketlerde bulunanlardır.son günlerin gündemdeki ismi engin baytar olabilir.*
şu an hangi takımda olduğunu hatirlayamadigim kel kaleci ömer.
Volkan demirel.
Baroni.
emre denen arkadaştan ötesini tanımam..
(bkz: fabio coentrao)
hasan şaş, egemen korkmaz, selçuk şahin, batuhan karadeniz, engin baytar, hagi, kazım, zokora, melo, fatih tekke, olcan, burak.
(bkz: yalçın ayhan)
Emre Belözoğlu, Volkan Demirel. ikisindende nefret ederim abicim.
Emre b. , caner e. , ömer çatkıç, yalçın, bekir i.
c.ronaldo'dur kesinlikle. Futboluna yetenegine laf etmem fakat ne o tavirlar abicim öyle? Nedir o kibir ? Yok frikikten önce bacaklari acmalar yok gol attiktan sonra gülümsemeden sevinmeler? Sanarsin ki aykut kocaman pezevenk.