bugün

tasvip etmediğimiz hareketlerdir.
benim bu.

ben buna özendim bir aralar, denedim de. ama köpük bir türlü filmlerdeki gibi olmuyor, zaten ya telefon çalar, ya kapı çalar, kapıcısı gelir, komşusu gelir, bir keyif yapamıyorsun arkadaş...

velhasıl olmuyor bu bizde. hiç uğraşmayın. ben de bir iki kere denedim, vazgeçtim. olmaz olsun amerikan özentisi...
ayakta saatlerce dikilip yaptığı su israfından iyidir.
küvette köpüklü banyo yapmanın lüks olduğunu sanan bünyenin açtığı başlık.
denemişliğim vardır birde üzerine sigara keyfi yapayım dedim ama filmlerde oluyormuş iş boka sarınca tıpayı çıkardım.
yapımıza uygun olmayan bir harekettir.
keza biz türkler akan suda yıkanırız.
alafranga usulü, bekleyen suda temizlenilmez gardaş.
artık türk değildir.
küvetiniz genişse, aydınlatmanız iyiyse, köpüklerle dolu bir sıcak suyun içindeyseniz, içinde rahatlatıcı aromatik yağlar varsa, hatta abartıp; küvet kenarlarına küçük mumlar dizebiliyor ve yanınıza bir meyve suyu ya da içki alabiliyorsanız; bundan iyisi şamda kayısı dır. ayda bir kez yapmaya çalıştığım, dinlendirici, rahatlatıcı eylemdir. tavsiye edilir. biraz daha bokunu çıkartarak laptoptan müzik bile açabilirsiniz.
nuri alço'dur. ama o sahneyi asla türk halkıyla paylaşmamıştır. o kesin yapmıştır. yoksa o viski, o robdöşambr.. hadi bunu açıkla sen bize...
küçükken yapmayı denediğim, küveti doldurduktan sonra içine şampuan bocaladığım ama doğru düzgün köpürtmeyi beceremediğim durum.

ulan niye köpürmüyor arkadaş filmlerdeki gibi.
o değilde şimdi dönüp bakında boşa harcadığım şampuanlara üzülüyorum.
küvette köpüklü suyun keyfini çıkardıktan sonra keselenir, durulanır, çıkar.
uyuya kalıp, köpüğüyle boğulma riski bulunan insandır.
evine yaptığı küveti prestij için değil işlevi için değerlendirebilen takdir edilesi türk örneği.
Rahatlamanın yolunu arayan, tertemiz olacak olan türktür.
köpüklü bir masturbasyonla zevk katlanır.*
fazla film izlemenin zararları.
suda fazla kalırsa buruş buruş olucak olan türktür kendileri.
Kendi pisliğinin iÇinde oturan türktür.
Çok sıkıntılı durumdur. Çok su israfıdır. Üzülürüm şahsen.
Bir yandan da slow sarkilar acarak, mümkünse klasik müzik de olur, huzurun dibini boylayan Türk'tür.