bugün

görsel

çünkü niye olmasın?
sapyoseksüel ibadet.

bilgesel arzunun, bilgiye aç meraklı tenlerin satırarası romansın şiirsel orgazmına imza atar.

???

öyledir sanırım.

akıl gözlüğüm nerede benim?
gidin yatak odanızda sevişin, biz sizin odanızda kitap okuyup tez çalışıyormuyuz.
(bkz: savaş ve barış okurken yükselmek)
(bkz: çıkar da kitabın arasına ayraç diye koyalım)

bu nasıl cesarettir yarabbi, fularlı entelim beni mutlaka ara.
(bkz: poyraz karayel mi izledin len)
ders bahane sevişme şahane.
Bu gece gördüğüm rezalettir.
Olm öğrencisin tamam da git evinde gör işini. Ne bileyim ev yoksa pansiyon falan. Lavuk hatunu bildiğin elliyor. Teyzeler olmasa ağzına yüzüne girecek. Ayıptır ayıp. Her şeyin yeri ve zamanı var. Oturun ders çalışın. Finaller zaten giriyor birde onlara cenabet girmeyin.
Ahlaksızlıktır.
etuuu sen misin?
Hayallerine ve geleceğine incir ağacı dikmektir.

Çalışın lan abazanlar.!
Sessiz, zengin içerikli bir fantezi.
Öğrencilerin vazgeçilmez fantazisi, anlat anlat bitmez.
aranızda öpüşmek ile sevişmeyi birbirine karıştıran aptallar var !!!!

olm bizde öpüştük kütüphanelerde o normal.

ama sevişmek göt ister. yok öyle bi dünya.

hadi şimdi git otuzbire devam et.
Sessiz fantazi sevebilir bu kişi diyeceğim cevap.
Kusura bakmada kardeş hayal dünyan bile bok gibi.
can alıcı konuya son cümle de girdiği için kalkmadı.
cübbeligiller duymasın kütüphaneleri mesken tutarlar.

kitap okumaya, araştırıp öğrenmeye, kütüphanelerin sessiz ortaklığını paylaşmaya teşvik edebilecek etkinlik.

bilgi her yerde faydalıdır.
Gördüğüm eylemdir. Sonra gel de kadınlardan nefret etme. Anası babası üniversitede ders çalışıyor sanıyor o piçlerle emişiyor ders çalışanları umursamadan.
bence orada seks yapmak saçmalıktır. çalıklara git orada yap. gece kimse görmez, zaten böyle koyu karanlığa kimsenin girmediği yerlere gidince sorun olmuyor.
orada insanlar ders çalışıyor ve yiyişme sesleri geliyor. ben mesela çok görüyorum ve sinirleniyorum. hayır dışarda olsun gözümün önünde sikiş bakmadan geçerim sikimde olmaz ama orada bu tür seslerin olması beni rahatsız ediyor. sonuçta oranın amacı eğitim, seks yeri değil orası.

evin varsa evine, yurda zevce alıyorsalarsalar yurda git hiçbiri yoksa çamlığa veya ormana git. sonuçta doğallık içinde seksini eda eder huşu içinde ayrılırsın. böylece insanları rahatsız etmemiş olursun.
kütüphane lütfen olmasın. ayrıca kitaplara falan attırırsınız siz şimdi olmaz. ayıp onları aileler okuyor bazen.
Sessizlik içerisinde çığlık atmaktır. Evet.
Kütüphanenin sahipleri tarafından yaka paça dışarıya atılacak olmanız olasıdır.
Oldukça eğlencelidir. Kız kankamla bir kere yapmıştık özel çalışma odasında çok heyecan verici. Evet.
rafları devirmedikten sonra farklı bir heyecan yaşatabilir.
sessiz olmayı gerektirir.

hişşş...
Vize ve final zamanı yapanlar varsa götlerine koyayım onların. Hem canımız çekiyor hemi de üzülüyoruz millet ne yapıyor biz ne yapıyoruz diye.
güncel Önemli Başlıklar