bugün

Odtü kütüphanesindeki kırmızı koltuklarda çok rahat gerçekleştirebildiğimiz eylem..
Darüşşafaka da okurken sevişenler vardı.
bir zaman yapılabilir.
keyifli olur evet.
Kültür seks. Kültür fizik varsa bu da var.
Asla yapamayacağım bir yer, kütüphane sessiz olur ben o kadar sessizlikte öpüşemem bile. Sessiz sakin, orgazm oldu mu olmadı mı olacak mı belli olmayan bir sevişmeye alıştıysanız üzüldüm sizin için. Sevişme kütüphanede değil bar tuvaletinde yapılır.
Kültürlü insan eylemi. *
sessiz olacaksanız neden olmasın.
erectorun kitap merakinin altinda yatan gercek.
sahafta sevişmek de aynı heyecanı tattırabilir.
Şöyle otantik bir kütüphane ise keyifli olan eylemdir.

görsel
görsel
Ben bi kere osurmuştum ve çok da kötü kokmuştu.
Deü merkez kütüphanesindeki tek kişilik odalarda öğrencilerin yaptığıdır. Onların yüzünden tekli odalar da onda kapatılıyordu.
Vize ve final zamanı yapanlar varsa götlerine koyayım onların. Hem canımız çekiyor hemi de üzülüyoruz millet ne yapıyor biz ne yapıyoruz diye.
sessiz olmayı gerektirir.

hişşş...
rafları devirmedikten sonra farklı bir heyecan yaşatabilir.
Oldukça eğlencelidir. Kız kankamla bir kere yapmıştık özel çalışma odasında çok heyecan verici. Evet.
Kütüphanenin sahipleri tarafından yaka paça dışarıya atılacak olmanız olasıdır.
Sessizlik içerisinde çığlık atmaktır. Evet.
bence orada seks yapmak saçmalıktır. çalıklara git orada yap. gece kimse görmez, zaten böyle koyu karanlığa kimsenin girmediği yerlere gidince sorun olmuyor.
orada insanlar ders çalışıyor ve yiyişme sesleri geliyor. ben mesela çok görüyorum ve sinirleniyorum. hayır dışarda olsun gözümün önünde sikiş bakmadan geçerim sikimde olmaz ama orada bu tür seslerin olması beni rahatsız ediyor. sonuçta oranın amacı eğitim, seks yeri değil orası.

evin varsa evine, yurda zevce alıyorsalarsalar yurda git hiçbiri yoksa çamlığa veya ormana git. sonuçta doğallık içinde seksini eda eder huşu içinde ayrılırsın. böylece insanları rahatsız etmemiş olursun.
kütüphane lütfen olmasın. ayrıca kitaplara falan attırırsınız siz şimdi olmaz. ayıp onları aileler okuyor bazen.
Gördüğüm eylemdir. Sonra gel de kadınlardan nefret etme. Anası babası üniversitede ders çalışıyor sanıyor o piçlerle emişiyor ders çalışanları umursamadan.
cübbeligiller duymasın kütüphaneleri mesken tutarlar.

kitap okumaya, araştırıp öğrenmeye, kütüphanelerin sessiz ortaklığını paylaşmaya teşvik edebilecek etkinlik.

bilgi her yerde faydalıdır.
can alıcı konuya son cümle de girdiği için kalkmadı.
Kusura bakmada kardeş hayal dünyan bile bok gibi.
Sessiz fantazi sevebilir bu kişi diyeceğim cevap.
aranızda öpüşmek ile sevişmeyi birbirine karıştıran aptallar var !!!!

olm bizde öpüştük kütüphanelerde o normal.

ama sevişmek göt ister. yok öyle bi dünya.

hadi şimdi git otuzbire devam et.