bugün

ayrılıkçı barbar zihniyeti cennet vatanında artık istemeyen bünyenin serzenişidir.

itiraf gibi oldu afedersiniz ama durumum budur yani.
(bkz: artık lazlara geçin kürtler sıktı)
haksız bir talep değildir.

türkiye bugün g-7'de değilse, sebebi k*rtlerdir.
mesela doğu ve güneydoğuyu çıkar haritadan, ekonomik olarak çağ atlarsın.
milli gelirin tavan yapar, refah ortalaman yükselir..

hamdolsun ak parti 12 yılda 250 baraj yaptı, niye yetmedi bilin bakalım.
bugün nükleer santral yapılıyorsa, sebep yine onlar.
üreme hızlarına elektrik yetiştiremiyoruz, enerji açığı yüzünden kalkınma
hızımız stabil seyrediyor. okul, hastane, muallim yetmiyor..

bunlar satır başları,
detaylara girersem mevzu uzar,
kimse okumuyor destan yazınca malum..
Ülkemi bölmek isteyen yurtdaşımı, askerimi, polisimi evladından annesinden babasından ayıran insanların bu ülkede yeri yok. Bu ister Kürt , ister Amerikan, ister Arap her kim olursa olsun.
iran dan siktir yiyen ermeni ve kürtlerin arsızlık yaparak dinlemediği söz.
başlıık sahibi kekonun kan tahlilini yapsak kürt çıkar.safkan olarak bende hacı hoca şeyh tarikat takılan bağnaz sığırları canım ülkemde istemiyorum.siktirin gidin suudi arabistana.
ben Trakyada yaşıyorum bölgemin insanı gayet misafirperver, saygılı, sözlerine dikkat ederek konuşuyor bazıları da en ufak bir şeyi anında kavgaya çeviriyor küfretmeye başlıyor etrafa ölüm tehditleri savuruyor bunu yapanlar da Doğudan göç etmiş kürtler. doğrusu ben kürtleri ırk ve kökenlerinden dolayı değil davranışlarının hayvanca olmasından dolayı Türklerden ayırıyorum davranışları geçtim cahillik var Türk ve Kürt'lerin sülalelerinin hayatını kurtaran kahraman Türk ordusuna komuta eden yüce önder Atatürk'e hakaret ediyorlar kürtler bilsin ki topraklarımızda bir Kürdistan devleti kurulmayacak
uyan ey Türk milleti!!! kürtler teröre destek verip vatanımızı parçalamaya çalışıyorlar uyanın ey kahraman Türk savaşçıların torunları!
LAN TARIHTE HIC BIR YER KURTLERIN OLMAMAISTIR, DEVLET MI KURDUNUZ AZINLIKTINIZ HEP SIMDI 10 15 COCUK YAPIP COGALIORSUNUZ AMK.
ya adamlar bedava elektrik kullanıyor parasını biz ödüyoruz bu kul hakkıdır ne biçim adalettir!?
Ülke türklerin tapulu malımı kimi kovuyosunuz bilader! Derler adama.

Lan bu türkçüler harbiden komik ya.
görsel
Keşke sizin gibilerle aynı ülkeyi paylaşmasalardı.
bölücüleri istemiyorum.
katıldığım önerme , nerede pislik varsa altından illaki bu ırka mensup kişiler çıkar , kaçakçılık , torbacılar ve envai çeşit suçta adı geçtiği yetmiyormuş gibi yeşil kart ile geçinip devlet yardımı alıp dağa çıkıp teröristlik yaparlar.