bugün

doğru bir beyandır. kürtlerin bölücülüğü ve cahil olması yüzünden ülke hep endonezya gibi sondan gelmektedir.
He tamm diyesi gelir insanın. Katliam meraklısı halkin cocuklarinin açtığı başlık. Cehalet nedir bilir misin çocuk ? (Bilinmeyen gerçek) her biji kültür!
(bkz: kalk kız soğan doğra)
kendisini türk milliyetçisi diye tanıtan ancak açık ve net bir faşist türk ırkçısı sözüdür. böyle insanlara ne dense boştur en iyisi haklısın demektir. buraya yazdıklarını yanında kimse olmadan gerçek hayatta yazamayacak kadar aciz bir tiptir bunu yazan saygıdeğer yazar. sakinligimi koruyamayarak şunları yazmak istedim. lan sen insan misin lan? orda burda balotelli ye ırkçılık yapmayon demeyi se bilirsin no to racism filan siyahiye negro diyen emre Belözoğlu na da laf edersin ama burda Kürtler ölsün bak kürt değilim ama bu yazdığın düpedüz orospu çocuğu yazisidir. sen bir gün bile o kicini kaldirip etrafına baktın mı? Hiç kürt yok mu etrafında? ayrica bu kürt dediğin kavram tek tür değil. bunun iyisi var kötüsü var. aynen Türklerin iyisi olduğu gibi senin gibi faşisti olduğu gibi.
kapilarini acmis bizim sadece kurtleri oldurmemizi bekleyen AB ulkeri var zaten.
avrupa birliğine girmek için yıllardır beraber yaşadığımız insanların ölmesiyle avrupa birliğine gireceksek varsın girmeyelim.

ben burada polislere taş atan, pkk sempatizanı insanlardan bahsetmiyorum. ben kurtuluş savaşında türklerle (bizlerle) birlikte savaşmış gerekirse bu vatan için kanını dökmüş dedelerin torunlarından bahsediyorum.

cümlelerimi farklı yönlere çekmeye çalışmayın.

kendini türk hisseden herkes türktür

-- mustafa kemal atatürk --
bir tespittir, doğruluğu tartışılır.
(bkz: kürtler ölsün avrupadan selam)
muhaha, böyle başlık mı olur lan?
bu kafa ahmet kaya yi kürtçe şarkı söyleyeceğim dedi diye sınırdışı eden kafa yapısıyla aynıdır başka bir şey yazmaya gerek yok.
lan adamlar kürtlere hak taninmiyor diye türkiyeyi avrupa birligini almiyor bu gerizekali ne yaziyor bu ülkeden galiba bir siyim olmaz.
Kesinlikle doğrudur .
Kürtler türk halkının gelişmesini önleyen en büyük etmendir .
Gerek cahillikleri gerek sapıklıkları gerekse öğrenmeye kapalı zihinleriyle bizleri geriye götürmektedirler .
ayrımcı insan beyanıdır.
bu zihniyetle siksen almazlar bizi. zorlamayın, cool gözükeyim derken gülünecek duruma düşüyorsunuz. nefes alan herkes eşit, herkes insan, herkesin küt küt atan umut dolu bir kalbi var. istisnalar hariç. büyük ayıp.
salaksınız. avrupa da böyle düşünen insan yok, ha bir de böyle düşünen insanları almıyorlar.
sen kendini ziktirsen giremeyeceksin, uğraşma.
(bkz: yetmiş iki millete bir nazarla bak)
(bkz: hacı bektaş-ı veli hazretleri).
Saçma fikir. Tamam kürtler hemen ölebilir onlara bir şey demiyorum.

Asıl türkler ölürse avrupa birliğine girilir. Adamların sorunu bizle. Kürtlerle değil ki. Kekoları daha çok severler olm. Çıkarları bu yönde.
isyankar ergen beyanıdır. Az buyusun anlar ne ırkçılığın iyi bişey olduğunu ne de ab nin.
(bkz: isyankar47 was found)
cem yılmaza selamlar çok güldüydük.
kesin olan hede. ulan kaçakcılık bu adamlar da var , iç karışıklık ve yandaşları bu adamların yüzünden , doktor öldürme ve sağlık personeline zarar verme yine bu adamlarda , asfalt kazıp ulaşımı engelleme yine bu adamlarda , yetkili olmadığı halde mal mal çevirme yapma yine bu adamlarda , asker öldürme bu adamlarda , metropollere gidip uyuşturucu satma hırsızlık ve fuhuş yine bu adamlarda , kan davası gibi aptalca şeyler yine bu adamlarda , okuma yazma oranınını düşürmek yine bunlarda . bunları yazsak roman olur uzar gider. bu adamlar lanetlidir. ölsünler yolumuzu bulalım. yoksa katil olacağız.
Suç oranı %90 düşecektir eğer avrupa birliğine girmemizdeki tek engel.suç oranı ise gireriz.
--spoiler--
kürtlerin bölücülüğü ve cahil olması yüzünden
--spoiler--

iç anadolulu türkler'in çok da farklı olmadığını düşünürsek doğru olmayan cümle.
(bkz: memleketi batıran zihniyete örnekler)
Hatta memleketi komple almanya-polonya arasına taşıyalım, tartışmasına evrilir.

Ayrıca, genelde sosyoloji-felsefe yerine faşist postlar ve tarih spekülasyonlarıyla vakit öldüren ve airsoft'la vatan kurtarmaya çalışan hergele beyanatıdır. Veye uzak topraklardan bir troll, kim bilebilir?
Karşı tez: http://m.sabah.com.tr/siy..._yolu_diyarbakirdan_gecer