bugün

Cesur, Mert ve korkusuz bir millet.

Turcolar bunu bizden iyi bilir.
genellemelere, ötekileştirmeye, nefret diline maruz kalan halk.

kimse şiddet, terör yanlısı olanlara güzel sözler söylenmesini beklemiyor ama okuyun yorumları yüzde 80'i bildiğiniz nefret içeriyor. bu durumu anlamıyorum cidden anlamıyorum.
dahil olduğum ırk.
ya yine mi mükemmelim ne?
Türk başlığına bunu;
https://video.uludagsozlu...r%C4%B1ya-varam%C4%B1yom/

Koysam sizden bir farkım kalmazdı. Irkçılık hastalıktır.
Maalesef bu ülkede zihniyet aşırı derecede iki yüzlü ve kör. Amına koduğumun ülkesinde en çok sömürülen şey emek ve hala ben türküm iyi ki türküm, türk olmasam dağda terörist olurdum diye düşünen bir toplum var. Bir bok olmaz bizden amına koyim.
görsel
Sik kafalıya bak sen türk vatanının türk vatandaşı ol diyor bir de zihniyetini siktiğim. Irkımı mı reddedicem amına koyduğumun çocuğu. Kültürümü mü reddedicem kafasını siktiğim. Bin yıllardan beri konuşulan dilimi mi reddedicem. Zihniyetini siktiğime bak hele. Devlet koskoca holdinglerin milyonlarca tl vergi borcunu silerken de ebenin amına bir şeyler batmıyor değil mi sayın amına koyduğum. Evet.
(bkz: England) ingiltere'dir. Sadece Londra'nın başkent olduğu ülkeyi kapsar. insanlarına ingiliz denir.

(bkz: Britain) Britanya denen yerdir. ingiltere ve iskoçya'yi kapsar.

(bkz: UK) Birleşik Krallıktır. Britanya, Kuzey irlanda ve bazı adaları kapsar.

English people = ingilizler, British people = ingilizler ve iskoçlar.

yani sayın propaganda insanı, ingiltere ırkçılığın alasını yapıp sana yapmıyormuş gibi görünür.

azıcık oku lütfen....
Türkler bizi asimile etti kart,kurt muhabbeti deyip hala aklınızda 1789 'dan kalma milliyetçi fikirler var diye laf eden ama zazalara kürt damgası atan topluluk

Be şerefsizler ben yarı türk yarı zazayım her fırsatta da söylerim ne diye bizi asimile etmeye çalışır olmayan vatanına şovenizm yaparsın senin yaptığın muhabbetin kart kurt 'dan ne farkı var şimdi? Sanki doğu ve güneydoğu da birçok masumun katili kendileri değilmiş gibi bir de türklere bok atmanız da takdire şayan.
Kürt Türk kardeştir savunmasını bi arkadaşın ‘şimdi kürdistan diye bi yer kurulmaya kalkılsa koşa koşa gitmeyecek Kürt tanımıyorum’ demesiyle bıraktım. Ben ömrümde böyle haklı isyan görmedim.
solcu geçinenleri de, dinci köke mensup olanları da genel olarak problem teşkil eden topluluk.
Asil, cesur ve soylu bir halk.
pkklı olmayan kürdün , solcuyum ayağına kürt faşistliği yapmayan kürdün, sanata katkı veren kürdün, barışçıl bir kürdün, kültürlü bir kürdün ve eğitimli bir kürdün sonuna kadar destekçisiyim. ( bunların dışındakilere de düşmanım. * )
şeref yoksunu Faşistlerden daha üstün olan insanlardır.
yok ya artık benim bir şey dememe gerek, yok kendi acizliğinizi ve faşistliğinizi görmeyecek kadar kör değilsinizdir herhalde.
bazı faydasızlar anlamakta güçlük çekiyor.sıkıntı kürtlerin pkk ile yatıp kalkması sonucu kürt düşmanlığının artmasıdır.çoğunluk kürt hala ppkyı içten içe kendi kurtarıcısı gibi görüyor.sen öyle görürsen türk'lerde tabi ki senle aynı kafada hareket eder,nefret eder.neden hakkari kürdü ile adıyaman antep kürdü bir değil teröristseviciler. anlamazsınız çünkü bazılarınızın kafasında hala pkk sizin kolluk gücünüz.
Allahın yarattığı varlıklardan sadece birisi.
ilkokulda hepsinin bölme işlemi süper olan ırktır.
soyadı çiçek olan birinin kürt olma ihtimali çok yüksektir.
ya tamam nefret etmiyoruz da siz de övecez diye bokunu çıkarmayın. alpaslana yardım etmişler de bik bik bik götüm.
görsel
Doğuştan Defolu insanlara verilen isim.
damarlarında asil kan olmayan ırk.
bu konuda onlara çok kırgınım.
Anadolu’nun gerçek sahibi ve en asil halkı.
Dini mezheplere, insanlari irklara, ne zaman ayirmaktan vazgecilirse, iste o zaman dunya daha yasanilir bir yer olacak.

T:bir irk.