bugün

Valla burda bu çocukları bir melek,bir sevgi kelebeği gibi gösteren arkadaşlara şunu söyliym,,bu çok sevdiğiniz kürt vatandaşlarının aralarında zengin olanlarla veya hali vakti yerinde olanlarla konuştuğunuz zaman anlıyorsunuz ki onlarda bu dönen olayların farkında..Yani ben bugüne bi tane hali vakti yerinde kürd'ün,''Ama devlette böyle yaptı,poliste şunu dövdü'' dediğini duymadım.Tam aksine bir çoğu kendi ırklarından utanır hale gelmişler.Bu hissiyatı onların yüzünden anlıyabiliyorsunuz.Bir hakkarinin sokaklarının haline bakın,birde Kayseriye veya Karabüğe,veya Kütahyaya..Aralarında ciddi düzen farklarının olduğunu göreceksiniz..Bu devletin oralara yardımıyla alakalı değil..Güneydoğuya inanılmaz teşvikler var..Ama kürt(!)işadamı bu krediyi alıp gidip Antalya'da 5 yılduzlu otel açarsa,HAkkari o yardımı alamaz pekala..Çocuklarıda alır eline taşı veya herneboksa sapanı,fırlatır sağa sola..Türkiyenin herhangi bir yerindeki çocuktan bir farkları vardır.O da kaba,saba cahil ailelere sahip olmaları..Onun dışında alalade bir çocuktur işte.
biraz büyüyünce pkk-apo sloganları arasında polise taş atacak;
biraz daha büyüdüklerinda bacılarını "töre" uğruna vuracak;
biraz daha büyüyünce yeğenlerinin ırzına geçecek;
biraz daha büyüyünce dağa çıkıp mehmetçik'e kurşun sıkacak;
*biraz daha büyüyemeyecekler.
http://www.gazete5.com/ha...r-31-aralik-201-71802.htm
kürt türk farketmeyen çocuklardır. zira ben önceden kürtlerin çokca rastlandığı bir ildeydim oradada kürt çocukları ağzına geleni herkese sayardı; bugünde bir batı olarak kabul edilen illerden birindeyim burdada türk çocukları ağzına geleni sayıp söylüyor...
yani bu senin dediğin çocukların şımarmasıyla alakalı, genel bir durum... anaları babaları terbiye vermiyor sonrada küfür yağdırıyor veledler.
her allahın sabahı türküm doğruyum diye zorla bağırttırılarak işkence içersinde asimile edilmeye çalışılan onurlu milletin küçük neferi.
çocuktur oda , kedilerde nasıl çeşit çeşit ve her çeşidi ayrı güzel ise , çiçeklerin farklı renkleriyle güzelleşiyor ise dağlar , bozkırlar , saksılar , ormanlar dünyada çeşit çeşit çocuklarla güzeldir. efeleneniyle , ağlayanıyla ,güleniyle güzel.
dünyanın en masum çocuklarındandırlar.ama kandırılıp kardeşlerine düşman edilmektedirler.ve bu düşmanlık sonucu hem kardeşleri hem kendileri ölecektir.kürt ırkı diye bişey yoktur ama kürt milleti vardır.
akl-ı selim yetiştirilmeyen, sürekli olaylara karıştırılan, olaylar karşısında siper olarak kullanılan, henüz olayların neden gerçekleştiğini bilmeyip yalan yanlış bilgilerle akılları dolan çocuklardır.
--spoiler--
alt komşumuz olan kürt ailenin 2 tane erkek çocuğu var. en fazla 4 5 yaşlarındadırlar. 2 gün önce bilerek "atatürk kim" diye sordum bişey demediler. "seviyo musunuz" dedim. yine cevap yok. "bak çikolata vericem hadi söyleyin." * * kürtçe bişey dediler. elimde salladığım çikolataya uzandılar, çektim. "anlamadım seviyo musunuz dedim" "hayııır" diyip atlayıp aldılar çikolatayı.
--spoiler--

4 yaşında çocuğa atatürkün kim olduğunu sorup cevap alamayan yaşam formlarının vatan haini ettikleridir.

ulan ! lan neyse, ben susmalıyım sadece. yorum yapmayacağım..
(bkz: kürt çocuklarının ebeveyn özgürlüğü)
dünyanın en şirin, en fakir, en hümanist, en çok çile çeken çocukları. ancak zaman zaman ''insan'' yakabiliyorlar. o derece şirinler.
(bkz: kürdistan da çocuk olmak/@yurtsuz adam)
buradada serseri ve kavgacı gençlerin hepsi kürt geçen günde bizim sınıfa diklendiler hepsinin kafası şişti şahsen ;
birini arkadaşım yumrukla yere düşürdü bende uzaktan koşa koşa topa vurar gibi kafasına koydum tekmeyi.
sonrasında burnunu tutup kaçtı
(bkz: okulda meydan savaşı yaptık)
(bkz: 3kürt sınıfı vs 1 sınıf) ki 2 de kürt mevcudumuz vardı *
onlar da bu vatanin evladidir. tabii kurdistan diyerek beyni yikanan, orospu cocuklari ile ayni kefede tartilmamalidir.
yalan yanlış şeylerle beyinleri yıkanan çocuklardır, diğer çocuklar gibi onlar da masumdurlar.
"biz" "siz" kavramları öğretilerek ayrımcılıkla yetiştirilen çocuklardır.
Kim vurduya gidebilecek çocuklardır . Çünkü dönemimizde pkk tarafından ailelerinden koparılıp meydan kavgalarına gönderilmektedirler .
başına ırk belirtilmeden sevilmesi gereken insan çocukları, evlatları.

türk, kürt, alman, çin, ingiliz vb demeksizin sevilmeli. zira hepsi çocuk.
insanlığın çocukları öğretilerle büyüyen ve değer yargılarını öğretilerden alan çocuklarımız.
çocuğa renkleri öğretirken bak bu kırmızı demişiz, peki o kırmızı mı? siyah deseydik çocuk onu siyah olarak bilecekti.
bizim eserimiz onlar. ve bu gün bizi yönetiyorlar...
buraya çok şey yazmak isterdim. ama benden önce yazılmış, sürekli tekrar etmenin gereği yok.

can'dırlar. kocaman kocaman gözleri vardır.
dünyaya biraz şaşkınlık biraz da öfke ile bakarlar.
ama belirtmeyen geçmeyeyim zengin olanları böyle değildir. türk zengin çocuğu ile kürt zengin çocuğu arasında pek bir fark yoktur.
ama türk fakir çocuğu ile kürt fakir çocuğu arasında bir milim de olsa fark vardır.
her ikisi de fakir oldukları için zor yaşarlar, fakat kürt olan hem fakir olduğundan hem kürt olduğundan 2 kere zor yaşar.
kürt çocuklarına kıymayın efendiler..
haşere servisinin telefonunu bilen var mı diye sağa sola telefon sorduran eniklerdir.
devlet baba'nın nazarında yurdun diğer kesimlerinde yaşayan çocuklardan daha değerlidir.
(bkz: polisin oyuncak ve şeker vermediği egeli çocuk)
kürt çocukları denilerek yaşadıkları ülkede ki türk kardeşlerinden soyutlanan fakat bunun farkında bile olmayan çaresiz çocuklardır.

onlar için bu ayrımı yapan insanlar aynı zamanda bu yavruları türk kardeşlerini taşlatmaya zorlarlar.

onların bir suçu yoktur. onları türk çocuklarından soyutlayanların suçu vardır.

her çocuk gibi bu dünyanın birer çiçeğidirler.
çocuk mocuk, nasıl sikmişlerse faşistleri bilinmez, sözlük ortamlarında haklarında atıp tutuluyor.
onlara hakaret eden beyinsizlerden çok çok üstün olan çocuklardır.

zamanında beyinsizlerde temiz kalplilermişte sonradan bozulmuşlar.

e (bkz: maşa) olmak zor iş.