bugün

(bkz: türk solcusu)
hilal kaplan,
fatih tezcan...

bakmayın siz bunların şimdi milletçi geçindiklerine.
Hümanistlerin ve din tüccarlarının yaptığı durumdur.
Ne diyo la bu değişikler. Edebiyat yapmayin amk icraat yapın. Tutun bir kurdun elinden ne eksiği varsa onu giderin işe yarayın amk.
ezilimiş kürtler varken ezilmiş edebiyatlrı varken va rolan kürtçülerdir en iyi ezik kimdir efenimdir.
-sırrı süreyya önderdir efenim.
-var olan kürtçülerdir kimileri liberalist kimileri ise sosyalist geçinin gerici mi yobaz mı sosyalis tmi oldukları kesin dğeildir.
kürtlere bunları yaptılar, böyle zulmettiler ben türkleri, atatürk'ü neden seveyim derler, roboskide evlatlarını kaybeden analarla duygu sömürüsü yapıp dersim olaylarından dolayı devlete kan kusarlar ve bunları yaparken adeta birer melektir bunlar. Ama iki dakika sonra egemen güç ellerinde olsa ortalığın anasını ağlatacaklarını bunun kürt halkının hakkı olduğunu söylerler. Kusura bakma kardeşim bu ikiyüzlülükden başka birşey değil, daha iki dakika önce hümanisttin analara, ölen insanlara üzülüyordun ona ne oldu? Hümanistliğin kürt halkina mi sadece? Velhasıl kelam gözümde milliyetçi bir türkten, bir naziden farkı yoktur bu insanların.
kraldan çok kralçılar.
Kürt olmadığım halde kürtleri sonuna kadar destekleyen bi türküm. Ve bu dava bitene kadar ben de kürdüm.
(#16433637) bu da faşo, ırkçı, türkçü kukumsulara bir kapak olsun.

edit: doğru askerler ölünce üzülmüyoruz biz dimi. siktirin kutusuna boya badana yaptığımın çocukları biz siz miyiz amk? tek taraflı üzüleceğiz, diğer taraftaki ölünce "terörist oç" diyeceğiz arkasından?

edit 2: hadi gidip şimdi moderasyona ağlayın "bunu çaylak yapın küfür etti bize ühüüüüü" diye.
bdp ve teröristler. ancak bunlarda sözde kürtçüdür efendim.
şimdilerde moda olmuş yaşam tarzı.
pkk'ya destek veren herkes. bunların en başında da abd, israil, rusya, suriye vb daha nice kürt olmayan ama kürtçülüğe desteklerini esirgemeyen güruhlardır.
türkçülerin zoruna giden ırkçı olmayan kişilerdir. türkçüler, herkes türkçü olsun istedikleri için hep tek taraflı bakarlar herkesi kürtçü sanırlar zavallı ezikler. ayrıca kürt olmayan enternasyonalist leri kürtçü sandıkları gibi ölen rütbesiz askerlere ve polislere göbek attıklarını düşünürler bu yaşam bayanı sıçmıkları.

zoruna gidenin borusunu gitsin.
(bkz: )
(bkz: kürt olmayıp faşist olmayan insanlar)
(bkz: kraldan çok kralcı olmak)
(bkz: türk düşmanları)
bunların ekserisi gayrimüslim olan bir etnisiteye mensuptur.
şimdi o etnisitenin ismini vermeyim bilen bilir zaten...
(bkz: türk görünen masonlar)
başkasının pipisiyle gerdeğe girenlerdir.
tıpkı türk olmayan türkçüler gibi bunlar da orospu çocuğunun önde gidenidirler.

kraldan çok kralcı olan beyninize attırayım afedersin.
(bkz: ahmet altan)*
(bkz: abdullah öcalan)**
güncel Önemli Başlıklar