bugün

az kişinin bildiğidir.
onurunu da al git.
Ne sadece "kürt" olmak ne de sadece "türk" olmak onur duyulacak bir sebep değildir. Onur duyulacak şey hangi ırka mensup olduğundan ziyade kişiliğindir, karakterindir.
görsel
insan olabilmek onurdur.
Asıl mesele insan olmak.
niçün ?

insanlığa hangi katkıları olmuş da övünülsün. ? tarihte ne iz ne kültür bırakmışlar ? neyi başarmışlar ?

bugün için ne faydaları var.

onur muş ? laf ola beri gele.
Öşex sikmekle eş değerdir.
(bkz: hewal bizimle eğleniyi)
Kört olmök önördör.
insan olmanın verdiği gururu kaldıramayacak ve taşıyamayacak canlı çeşidine Kürt diyoruz.
(bkz: tamam)
Alman Olmak , Afrikalı olmak , Türk olmak gibi Bir Onurdur. Tüm Semavi Dinlerde Irkçılık Yasaktır.
bokumdur.
olmayan için acı verici ve ya çok büyük bir kayıp değildir. hatta bunu şeref olarak gören, kürt olmadığı için allaha şükredip namaz kılan tanıdıklarımız vardır.
Kürt olan için doğru olan önermedir ki, türk için türk olmak, laz için laz olmak onurdur.
Kürtleri sevmem ama herkes için kendi ırkı onur kaynağıdır.
Onursuzluktur. Belki iyi olan kürtlerde vardır ama onları da sevmiyorum.
onur milliyette değil insan olmaktadır.

ırkçılık gericiliktir.
etnik kökeniyle gurur duyan birisinin neden eksilendiğini anlamadığım başlık. türküm ve türk olmamla gurur duyuyorum. bir kürtte pek ala kürtlüğüyle gurur duyabilir kanımca.
Bir bitmediniz milliyetciliginize sizin.. insan olabilmek onurdur! Bir göçmen olarak şunu söyleyebilirim ki bu toprakları bir bütün halinde vatan olarak bilip sevmek onurdur! Anlayana..
hiç birşekilde ayrım yapmam ben türküm ama kürtde kardeşim zazada kardeşim lazda kardeşim hepimiz aynıvatandayız. buayrımcılığı yapanlar yaptıralnlar utansın.
https://pixabay.com/stati...donkey-894738_960_720.jpg
ne demiş şarlaman, saksonnun vandala, vandalın franka üstünlüğü yoktur. o yüzden böyle şeyler yapmamak lazım.
görsel
insan olmak onurdur, etnisite onurla alakalı olamaz.