bugün

zamanında gözaltına alınan birinden duymuştum .
insanlar sadece yüzünü kapatırsa görüntülerden aynı kıyafet ve ayakkabı giyen yüzü açıkları tutukluyorlar.

aynı zamanda eylem yapıldıktan sonra hemen çıkarılıp normal hayata dönüldüğü için böyle bir yönteme başvurulmuş .

cizre gibi yerlerde askeri (leşkerî) kıyafet giyilir ancak bu kıyafet istanbul gibi bir yer için uygun değildir , değiştirilmesi zor olduğundan leşkerî kullanılmaz.

gayet mantıklı .
Sebebi şudur. O eteklerin altına karton falan koyuyorlar. Plastik mermi falan gelirse engellesin diye. Bir polis memurundan bu şekilde duymuştum.
Ne giyse yakışıyor demek ki.
kanları oynak abllaların yada o kanları bozuk muydu.
Bazı illerimizin sokaklarında sıkça karşılaştığımız kişilerdir. Tıpası yemediğinden dolayı Vücudunda iğne deliği kadar açık bir yer bırakmamak suretiyle sarınan bu güruhun en iyi yaptığı şey; taş atmak ve insanların rahatını bozmaktır.
görsel

edit: orta anadolu kültürünü imgelediğim bu tematik entry neden eksilenir anlamadım. *
(bkz: türk erkeğinin etek giyme merakı zennelik ve köçeklik kültürü)
türk, arap, fars kültürlerinden sonra iskoç kültürlerini de sömürmesinden kaynaklanıyor olabilir.
ydg-h dedikleri örgütün genç devrimci bir oğlan olduğu kesindir. işte sur ve cizrede direnecek ve özerk olacak meşhur kürt oğlanları.

görsel
görsel

Bunlarla somaliden bile toprak alamazsın hevalim.
görsel

osmanlı'da bir saray geleneği olup fizyolojik yapıları gereği hiç kürt veya doğu kökenli erkekler tercih edilmemiştir.
wollahey boralar kürdistone örkek kodınlar demokrotik kordeşlik için ötek giyerler dons öder holay çökerler
pek yakında babydoll ve jartiyer kombinasyonu bekliyoruz.
Normaldir. Genlerde sakli olan gavatligin dışa vurma isteginden meydana gelir.
Yakinda tangaya başlarlar.
abiye-sandalet ilginçmiş gerçekten. ayak tırnaklarında da oje var gibi gördüm. düğünden geliyor sanırım.
Türk erkekleri de tayt giyiyor ona bakılırsa , siz utanma yacaksınız da biz mi utanacağız.
yaz aylarında teröristçilik oynarken alttan klimalı olsun diye heralde. bir de orospu çocuğu olmaları da olabilir.
Kürt erkekLerinde oLmayan meraktır.

Pkk'lı erkeğin merağıdır bu!

AkLa karayı ayırt edemeyen beyniniz...