bugün

buna benzer bir şeyi, bağımsızlık hasretlisi ülkücü veya solcu gençleri bok ve sıçan içindeki hücrelerde ölüme terkeden, kimini anasının babasının elinden alıp sabaha karşı asan, kel kafalı, nursuz-uğursuz, bir zevattan da duymuştum netekim...

edit: ek-1: senin yediğin naneyi temizlemeye çalışıyoruz netekim kırılan vazo yapışmıyor bir daha, ayrılırsak sebebi sensin netekim stop...
bilimsel bir gerçeklik. müslümanlaşmış ermeni, "kürt" diye adlandırılır.
bu sözü yaşadığım yerde söylediğiniz zaman linç edilerek öldürülme ihtimaliniz oldukça yüksektir.
Doğru olan söylemdir arap fars ve türk ırkı melezidir millet olmak için bayrağın olacak devlet kurup yıkacaksın dilin olacak
Bunların bi paçavrası var tarih sahnesinde oynadıkları tek rol kanuni sultan süleyman hanın ben kürtlerinde padişahıyım sözüdür.
Efendim çerkesim yada avşarım desen anlarım adamlar birbirlerinden başkasından kız alıp vermiyor
Maalesef öyle bir "şey" vardır.
Doğrudur. Kürt denilen ırk ermenilerin kaynamasıyla oluşmuştur. çoğu kürt de bunu bilip kabul eder zaten.

Bunun dışında bir de karda yürürken çıkan kürt sesi var ama o sayılır mı bilemem..
kürt yoktur.arap ve iranlı melezi vardır.hafif de türk katılmıştır içlerine.
Doğrudur. ispatlı kaynaklar bariz bir şekilde kanıtlamaktadır bu durumu. Dünyanın en büyük kırma topluluklarından biridir kendileri.
görsel

Ve ekliyorum, çoğu ermeni kırmasıdır.
kanıtlanmıştır , kürt ırkı aslen ermeni , pers ve arap'tır. doğuda 500 kişiden alınan örnekler bunu göstermiştir.
(bkz: tamam liseli)
90lı yıllarda ortaokul lise öğretmenlerinin dilinden düşürmedikleri cümledir. evet.
saldırgan ırkçı zihniyetin hala süren sayıklamalarına nahoş bir örnek daha. ancak darbe dönemlerinde baskı marifeti ile "doğruymuş" gibi herkese zorla dayatılmıştır. onun dışında bazı ırkçı eşhasın hezeyanlarından ibaret kalmış bir önermedir.