bugün

Depar bile atılır kıymetlilerimiz ve iyikilerimiz.
Segmentleri farklı ama ya, şimdi zor versus ama , kriterler farklı yani. Amk böyle versusun.
upsu götündeki 3 bene kadar gördük küreselin daha bişeyini görmedik memesi büyük olan kazansın.
ups boobs un her santimetrekaresini gördüm. küreselin elinin ucunu bile görmedim. 35 lik kıllı bir erkek bile çıkabilir.
Evet ikinma ve ıkınma maalesef yanlış yazılmış. Başlık tashihi zall efendi ile çözümleniyor.
küresel ıkınma'nın sahibi geldi. salyalarınızı silin ve çekilin bakalım kenara. biz de işimize bakalım.
Zeki Müren'in bu durumdan haberi var mı? Sahip malik bani fani hayırlı işler.
Kuresel'e hakaret sayilan versustur.

Ups boobs kim la? Patlak samyer lastigi gibi..
Asjjdjd laan
Yaa şimdi bu nasıl versustur ki beni derin kederlere sevk eyler swh.
Zira ben bu hatunu çok seviyorum, memesi yoksa benimkinden koparıp verecek kadar, o yüzdendir ki laf sokamicam...
Bütün laflar içimde kaldı iyi mi?
Sağlıcakla kalın ve damarlı.
Ben de seviyorum.

Yasasin memelerin ve kadınların kardeşliği...

Mübarek gecede...

Tovvvvbeeeee tovvvvvbeeeeee.

Evet.
Nabıyonuz lan burada yine kız kıza iğrenç lezolar.
Ben ikinizi de seviyorum ulan bee gözlerim yaşardı.
Berabere biter.
su koyverdiler olmadı.

görsel
ben de çok beyeniyorum ups boobss hanımı.
Ups'ın ayaklarının az çok gideri var, kuresel'in ayaklarını henüz göremediğimden bir şey diyemiyorum.
(bkz: yok daha memeler)
Yecüc vs mecüc.
ups boobs'u tanımam etmem ama sanki küresel'den daha genç gibi. küresel 15 sene önce 35 yaşındaydı asdfasdasd
öyle ölmez anamla yaşıt falan de.
küresel ıkınma daha sempatik. ups boobs'la da anlaşıyorsak sıkıntı yok.
ikisiyle de sevişirim.
Ne bunlar yorgan markasımı?
Arkadaşlar koca 3 ay geçmiş ama bu konu hala bir sonuca bağlanamamış. Bu zaman zarfında seçimler bile yapıldı bir sonuca bağlandı lan! Binlerce belediye ve muhtarlığın başına geçecek isimler belirlendi.. siz şu ufacık konuyu sonuçlandıramamışsınız!
yapacağınız işi sikeyim! Çalışmayacaksanız aha kapı orada bak! yapamayacaksanız siktirin gidin yerinize sonuç odaklı yazarları alalım. Sokakta sizin yerinizde olmak isteyen binlerce yazar var.
Sözlükte böyle sonuca bağlanamayan versuslar görünce geriliyorum. Özellikle bizim aramızdan olanlarla ilgili olunca daha da sinirleniyorum. Bu versusun iki ay önce bitirilmesi gerekirdi!