bugün

Ver iz dı kürdistan? Ehuehuehu
Seni andım bu gece kulakların çınlasın diyorum.
sikerek öğretiyoruz.
Ağır faşistliktir, şiddetle kınıyoruz.
görsel

Yapma yavrum yapma çocuğum bak atmamak için zor tutuyorum şunu.
görsel
(bkz: kürdistan neresi amk)
Bir vatan haini, ekmegimizi paylaştığımız bir insan iste sözde...
çünkü ülkenin adı türkiye baboş. beğenmeyen irana.
görsel
oldu bitti büyük devletlerin maşalığını yapıp ,bulunduğu devletleri zor günlerinde hep sırtından vuran ve 3000 yıllık tarihi olduğunu iddia edip adam akıllı bağımsız devlet kuramayan bir milletin ağlaması.
Kürdistan nerenin köyüydü sorusunu akillara getiren eylem.
kuduran köpekler ülkesi kurmak isteyen it...eksileyen hevaller acıyorum size *
öyle bir ülke varmışta işgalmi etmişiz amk dediğim cümle.
Aramızda ki teröristleri gösteren başlık. Kürdistan diye bir yer olmadığı için normaldir. Türkçeden rahatsız olanlar da sizi Barzani bekler. Emin olun özlenmezsiniz.
Türkiye Cumhuriyeti icerisinde ne kurdistanindan bahsediyorsunuz be .siktirin gidin kendi devletinizi kurun sonra ne bok yerseniz yiyin .senin kürdistaninsa eğer kendi kurallarini koyardin koyamiyor musun o zaman nerede olduğunu hatirla ve kapa ceneni pezevenk.
kürdistan diye bir yer olmadığı, sözde "kürdistan"'ın kuzey kısmının da halis muhlis türkiye toprağı olduğundan mütevellit, olması gerekendir.
kusura bakmayin yine bu yuzden caylaklik alacam ama bunu demem lazim. kurt arkadaslarim, sizde de iyi insanlar var kotu insanlar var. turk milletinde de boyle, diger butun milletlerde boyle. simdi suna gelelim, eger sen turkiye cumhuriyeti sinirlari icinde yasiyorsan, o ulke yasalarina, kurallarina uymak zorundasin. onun dilini konusmalisin ki ulke icinde karmasa cikmasin. tamam gene kendini dilini konus, kimse sana konusma demez ama her ulkenin ortak bir dil zorunlulugu oldugu icin seninde turkiye cumhuriyeti sinirlari iceresinde, ana dili konusman gerekir. yani turkceyi konusman gerekir. ha diyorsan ki ben bunu istemiyorum diye, suriye gumruk kapisinda cikip siktir olup gidersin, arap devletlerine. onlarda sana kurtceni verirler. ama sunu unutma hangi ulkeye gidersen git o ulkenin ana dilini konusman gerekir, sirf senin pasa gonlun kurtce konusmak istiyor diye kimsenin o dili ogrenmesi gerekmiyor. dedigim gibi yasadigin ulkenin kurallarina uymuyorsan, ailenide yanina alip siktir olup gidersin. seni burda zorla tutan yok. kurdistan diyede bagirip durma, turkiye sinirlari icinde olan toprak parcasindan bir sikim alamazsin. almaya calisirsan, toprak altina girersin.
not: simdi caylaklik verebilirsiniz.
Herkesin hakkını arayıp kendi içinde haksızlık yapmanın adıdır. Ey terzi dik artık kendi sökügünü.
tipik korkak bir k.rdün saçma sapan yakarışı. seve seve, bir yerimi yalaya yalaya TÜRKÇE konuşacaksın.
tipik kurd aglakligi. he babo he..
geldi yine faşist sürüsü.onlara cevap olarak şu video linkini paylaşmak yeterlidir herhalde
http://youtu.be/mnd33g6TQHA?t=11s
ironinin amına koymaktır.
kürdistan diye bir devletin , varolmadığı türkiye cumhuriyeti sınırlarında uygulanan , sonuna kadarda uygulanması gereken eğitim sistemidir . Ya sev ya terket .
kürdistan diyen dilinizi sikeyim orospu çocukları diye karşılık verilmesi gereken insan müsveddelerinin zorlanması.

daha bugün 2 şehir daha verdik . bir arada huzur içinde yaşamak istemeyen piç kuruları yüzünden allah belalarını versin bölünmek isteyenlerin.