bugün

entry'ler (81)

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

Özgürlük.

kürt ordusu ortadoğu nun en büyük gücüdür

Oldu o zaman siz anca teroristlikten anlarsiniz.

izban

Lanet olasi pislik .

mavi kantaron

bu seneki güğüs kanserine dikkat cekmek için kullanılan çiçek ismi sevgili aradığımız falan yok.

sözlük yazarlarını şu an mutsuz eden şeyler

Siniftaki tiki kizlarin ses tonlari sabah sabah beni öldürecek.

18 ekim 2014 galatasaray fenerbahçe maçı

Yanindaki iki tane arkadasimin mest olarak izledigi maç.

ateistleri topluma kazandırmak

Dindarlari topluma kazandirin asill .

düğün

su an var olan ve benim gidemediğim eğlence.

kurdistan a mın

Siktirin gidin ve daha agzima alamayacagim sozleri hak eden biktan uydurulmuş video !

kürdistan da büyüyüp türkçe eğitime zorlanmak

Türkiye Cumhuriyeti icerisinde ne kurdistanindan bahsediyorsunuz be .siktirin gidin kendi devletinizi kurun sonra ne bok yerseniz yiyin .senin kürdistaninsa eğer kendi kurallarini koyardin koyamiyor musun o zaman nerede olduğunu hatirla ve kapa ceneni pezevenk.

atatürk ün heykel merakı

Çekemeyen pezevenkler daha ne kadar sansinizi zorlayacaksiniz merak ediyorum.

recep tayyip erdoğan

Sövmeyi bile bıraktım durum o derece vahim.

türk askeri dururken kürt kızları savaşıyor

Ypg dediğimiz kobanide savasanlar zamanında (ki hala ) bizim askerimizle catisan bombalar patlatip okullarimizi yakip yikan ogretmenlerimizi kaciran bayragimizi yakip Atamizin heykelini yikmaya calisanlardir. Ne cabuk unuttunuz .Türk ordusu ölürken neredeydiniz .götü sıkışınca Türkiye bizi kurtarsin oldu pezevenk.

bir çocuğu terörist diye öldürmeyi haklı bulan tip

Eğer o çocuk dedigimizsahis eline silah alip askerimizi halkimizi katlediyorsa haklidir.

türklerin teröristlerle mücadelesi

Bitmek bilmeyen ki bu dönem de iyice şamataya dönüp bir sürü askerimizin şehit olmasına yol açan (mücadele demeye gönlüm el vermiyor ) hirsiz polis dizisi.

genco erkal

2 tane oyununa gittim özellikle Nazım HiKMET ile ilgili olan oyunu büyüleyiciydi.üstad.

yurt hayatı

devlet yurdundayım.10. kat asansor yok .ama burayı seviyorum .özgürüm arkadaslarınla bir aradasın . eğlenceli.

gelecekteki sevgiliye not

hıımm acaba ne desek canımcım zaten şu an gelecekte sevgilim olacaksan bu seni sevdiğimi ve seveceğimi gösterir.gereksiz tribe girmeye gerek yok .

odtü nün terörist yuvası olması

yaw he he tepkisini verdirecek derecede inanılmaz durum.

atatürk büstünü yakmayı hakaret sanan mal

amk ne sayacaktık baska.sen bu ülkenin kurucusununun heykelini ne cüretle yakarsın .siktirin gidin beğenmiyorsanız.