bugün

(bkz: sol kulaktaki 3 siyah halka küpe)
karı kaldırmak.
ben o yüzden takıyodum ama bi sikime yaramadı.
öyle işte.
istediği için takıyordur. Kendine yakıştırıyordur. Küpe takmanın amacını hâlâ kız tavlamak için olduğunu sanan gavatlar var, yazık.
bir gün babam bana bir tokat aşketti. elini çektiğinde kulağımda bir küpe duruyordu. bu da kulağına küpe olsun dedi..
şaka lan şaka marjinal olmak için takıyorum ben.
ılıktır.
Yine muhtesem bir genelleme ornegi.

Ben erkek gibi erkek cok gordum kupeli.

Kupeli erkekleri begenen cok kiz da biliyorum.

Erkek kupesi piercing gibi bir seydir kadin aksesuari diye bakamazsin ki.
Her piercing gibi meraktan, ozenmeden, kendini belli etme isteginden ya da sirf hos gorunuyor diye takilabilir.
Erkeklerde de hos gorundugu oluyor evet.
sadace küpe takmaktır.
belki moda ya ayak uydurmak efendim.
küpeli erkek tarafından reddedilmiş yazar beyanatı.
zevk meselesidir. çoğu yakıştığını düşündüğü için takar. ılıkla ibnelikle alakası yoktur, tercih meselesidir.*
illa amaç gerektiren bir eylem değildir küpe takmak. yakışıyordur, takılır. kreşteyken pembe kız rengidir, mavi erkek rengidir diye muhabbet ederdik biz. pembe giyen erkek oldu mu gülerdik, dalga geçerdik.
(bkz: zeka seviyesi)
kupe takmaktir. cok ilginc.
dış görünümüyle alakalıdır.
kendini beğendirmek için kulağını bile deldirme çabasına girmeye muhtaç olan erkektir.
klitorisine piercing takan kızın iliklerimde hissettiğim serzenişe bağlı olarak çemkirmesidir. erkekliğin kulakta olduğunu sanan ilkel tiplerin ne denli kişiliğinin bozuk olduğu da aşikardır efendim. (bkz: küpeme dokunma)
bu olayın tartışması 15 yıl önce bitmedi mi denilen durum.
karı kaldırmak için küpe takanlar varmış.
ulan karı kaldırmak için küpe, ne kadar garip yahu o kafayla zaten kaldıramazsın ki
sırf karı kaldırmak için vücut çalışanlarda var acıyorum size zavallılar.
değişik görünmek ve her defasında bunu inkar etmektir.
Hangi kulağa taktığı önemlidir.
küpe takan erkek yoktur, küpe takan ibne vardır.
kendisine yakıştırıyordur.

Not: ben takamiyorum. Babam apartmana sokmam dedi.
tabi ki farklı görünmek ve kız tavlamaktır net.
bazılarının ısrarla kiz tavlamak olduğunu düşündüğü amaç. Hayır küpeyi mi sokacaz kıza anlamadım ki.
küpe zamanında daha çok gitarist, metalci, entel erkeklerin taktığı bir metaaydı ama zamanla çok farklı katmanlara yayıldı öyle ki kekanlar ve apaçilerin arasında bile takanlar çoğaldı. böyle olunca takanlar da takmak istememeye başladı herhalde. zaten bakın caddelere, küpe takan erkek de eskisi kadar yok artık. modası epeyce geçti. 2000lerin başında esen küpeli gitarist cool genç imajı demode olalı epey zaman oldu.
kadınlara ben de deliğim sizi en iyi ben anlarım mesajı vermektir.
erkeklerin küpe takması islam da pek hoş görülmemiştir.
lakin küpe takmayla karakter tahlili olamayacağına inanıyorum ben.
yani şu erkek küpe takıyor aha şöyle diyemeyiz.
karakter denilen şey bambaşka olgudur.
aksine gözlemlediğim kadarıyla küpe takan erkeklerin cana daha yakın olduğunu gözlemlemiş bulunmaktayım.
tabi bu benim gözlemim genel olacak diye bir kural yok.
işin dini boyutu ise kendilerini bağlar.
zayıf yaratıklı, çeşit diye tabir edilen tiplere verme meraklısı şekilci pespaye kadın denilen yaratıkların beğenisine kendisini sunmaktır.
çoktur böyleleri;

--spoiler--
ayyy şu küpeli çocuk yok mu, bana bi kaysa asadasdsdsfdsf!
--spoiler--

mantığındaki kevaşeler çoktur.