bugün

çok fazla kitap okumuş, kadın ruhuna aşina olmuş erkeklerin zamanla efemineleşmeleridir. "insan insanı siker mi?" mantalitesiyle insan hakları adına seks yapmaktan vazgeçmişlerdir. kimbilir belki de yatak odasındaki başarısızlıklarını kütüphanede gidermeye çalışıyorlardır ne dersiniz?
kültürlü erkeklerle çok kereler yatmış olmayı gerektiren tespit.
(bkz: cahillerin catir catir sevismesi)*
kültürsüz erkeklerin, kültürlü erkekleri karalamak için uydurduğu bir şehir efsanesi.
mugla'nin kultur beldesi muhtari omer bascavus tarafindan yalanlanmis, 21. yuzyilda hala bunu iddia edebilenler varsa guzel beldemizi ziyaret etmelerini tavsiye ediyorum diyerek konu hakkindaki cozum onerisi de sunulmustur.
aşırı kültürün metabolizmayı bozduğunun kanıtı.
seks kültürünü bilmeyen bir bünye yazısıdır dua edinde bu konuda master yapmış birisine denk gelmeyin maazallah şekilden şekle sokar sizi. *
(bkz: kamasutra kasan kültür sanat aşığı)
e napsın adamcağız, uğraşacak bişey olmayınca kültüre vuracak kendini.
Kültürlü erkeklerin ön sevişmeyi uzun tutmasındandır. zira Orhan pamuk felan okumuş olaylara aşinadır. Kadınını tatmin etmek en üst hazlara ulaştırmak ister. "istion mu amuğa godum " gibi olaya direkt girmez.

Edit: Evet şahin k butonunu kullandı.
Neyse canım sorun değil yalnıza butonunu kullansın razıyım.
(bkz: bir muamma olarak kültür-penis ilişkisi)
bu genellemenin yapılabilmesi için;

ya erkekler biraraya gelip, toplanıp, hangileri iktidarsız diye -hiç olmayacak şekilde- aralarında bir konuşma yaparlar,
ya da çoğu erkekle birlikte olmuş bir kadının(ne demekse) kendi deneyimlerini anlattığı görüşlerine güvenilir.

kısacası her iki yol da saçma sapan bir genelleme için atılan gereksiz ve uygulamaya konulamayacak adımlar olduğundan;

(bkz: kitap okuma saati)
laf var icraat yok dedirten adamdır.
iktidarsız olduklarından seksin yerini alacak başka şeylerle uğraşmaları sonucu bilgi düzeylerini arttırmalarıdır. böyle bir durumda iktidarsız erkeklerin kültürlü olması gibi bir genelleme daha doğru gibi.
(bkz: kim uydurduysa ona git)
kesinlikle yanlış bir önermedir. ben kendimden biliyorum ha sende kendinden biliyorsan o ayrı konu.kültürsüzlerle takıl evladım sende
zengin parasıyla fakir karısıyla oynardan türetildiğini düşündüğüm genelleme girişimi.
(bkz: kaç kültürlü erkeğe verdin ki biliyorsun)
(bkz: seni seniiii)
(bkz: az orospu değilsin)
(bkz: kütür kütür sevişmeye mani olan kültür)
(bkz: yaşayan bilir)
bir kadın için belki de hayatındaki en büyük hayal kırıklığı.