bugün

Hiç müge anlı Esra Erol izlememiş kişi beyanı

Ulan bunları bir haftA izleyin
Görün köylüleri..
bunu diyen hiç köyde yaşamamış belli ki. köylerde öyle zinalar oluyor ki aklın durur. Ah o damların dili olsa da konuşsalar.
vardır ama gizlidir.
Ahahahhahahahahhaha dedirten durum. Herkes her şeyi yapıyor ve herkes her şeyin farkında.
Tabi tabi kesin öyledir.
Ortalama olarak şehirlerden daha fazla emin olabilirsiniz.

Taciz tecavüz suçları bile daha fazla. Zina mı olmayacak?(ki zina suç değil müslüman akp sağolsun)
Ooo. Siz öyle sanın. Kapalı topluluk oldukları için ayyuka çıkmıyor sadece.
Kadıköy
Bakırköy
Yeşilköy
Karaköy
Arnavutköy
Polenezköy...
http://www.youtube.com/watch?v=unJpTI4yTKo

sanmıyorum.
Bir de istanbulluyuz diye bu köylü kesimi bize ahlaksız namussuz der, istanbul, izmir koskoca metropol burda sevişmek için ev ya da otel tutmak gerek apartman dairesine yabancı sokmaya kalksan hemen ailenin kulağına gider bütün ortamı hazırla da evi boşalt ya da otel ev tut da.. Bizim sevişmemiz çok zor ama köy öyle mi koskoca tarlalar, ıssız ormanlar, boş köy yolları, sonra samanlık, yayla evi, ilçe evi ohooo köylülerin yer ve mekan sorunu yok, Her haltı yiyorlar sonra ahlaksız biz oluyoruz oldu artık yok öyle yağma.
Helal olsun Müge anlıya bütün pisliklerini ortaya döktü köylü milletinin.
Zamanında şöyle bir şey yazmıştım https://m.uludagsozluk.com/e/39990835/ bu olaylar gerçekten yaşanıyor. Norveç’te yaşamıyoruz.

Leş bir ahlak sorunu var anadolu’da. Bu eskiden beri vardı, Müge anlı’da işlenen konuların yanı sıra çok daha vahim olaylar var.
Toplumsal baskı küçük yer olması münasebetiyle köylerde daha fazladır. Dolayısıyla duyulur endişesiyle zina durumu pek olmaz. Doğrudur. Olanı da zaten TV lerde falan hemen herkes öğrenir. Ama eşek , köpek, at, keçi gibi bilumum tek ve çift toynakli hayvanlara yol alınır ki bunu kimse duymaz. Zira bu zinayi eşek ifşa edemez. Konu kapanır gider.
(bkz: hahahasiktir)
köylüden al haberi dedirten olaydır.
Köyler ve köylüler bu milletin kanseridir bu kadar cehaletin olduğu bir yerde de zinanın kralı olur oluyor da. Müge anlı da gelenlerin alayı köylü kayınpederini ayartan mı istersin yengesiyle yasak aşk yaşayıp abisini kesen mi istersin yeğenini kaçırıp dini nikah kıyan dayı mı istersin! Alayı köylerden çıkıyor.

Hatta müge anlı nın bir defasında tüm köyün kirli işlerini ortaya çıkardığı bir programı olmuştu herif kahvede aynı masada okey oynadığı adamın karısıyla feysten konuşup fındık bahçesinde işi pişiriyor.

Midenizi sikim amk çomarları.
güldürmüştür. nalan'ın halasını tanımamış yazar tespiti.
Müge anlı izleyene kadar bende öyle sanıyordum.

Aman allahım hani marjinal bizdik?
kahkaha attım piçler. hiç yok evet. adamlar kendi türünü bırakmış afedersiniz ama köpek sikici olmuşlar. üzgünüm köylünün ne bok olduğunu ortaya çıkartıp sizi hayal kırıklığına uğrattım.

ha illa hayır diyip inanmıyorsanız siktirin gidin köye yallah.
ohho öyle bi var ki...ne hikayeler var. biz şehirliler kendimizi çok cool sanıyoruz. habulki esas hikayeler onların arasında dönüyo.
görsel
Ayyuka çıkmıyor ya bilen böyle bilsin tabi. Yoksa neler dönüyor o küçücük ortamlarda hey yavrum hey...
eşek sikenlerin hepsi şehirli dimi.
hıh ! gaydırıguppak cemile şehirli mi ?

"halime'yi samanlıkta bastılar " ne peki ? şehirdeki samanlıkta mı ?
Sadece Müge anlı'da çürütülecek komik iddia.
Kocasının kuzeniyle sikişirken küçük oğluna yakalanıp sevgilisiyle çocuğu öldürüp dereye atanı mı dersin...
Namus yüzünden kan davası yaşayanları mı dersin...
Baldızını siktiği için baldızının kocası tarafından öldürüleni mi dersin...

Köylerdeki/kasabalardaki sikiş metropollerde bile dönmüyor arkadaşlar. Herkes tuttuğunu sikiyor benden söylemesi.
Genelde olan olayların üstü samanlıklarda örtüldüğü için kulaga gelmeyendir.