bugün

agresifliğin sebebi ortaya çıkmıştır. ben de diyorum neden?
politik eleştiri yapmaya çalışırken ortalığı batırmanın nahoş örneklerinden biri daha.

(bkz: müstehcenliğin dayanılmaz hafifliği)
(bkz: ana bacı yok)
(bkz: kadın düşmanlığı)
alın size direniş.

tayyip az bile yapıyor size.
taşak büyüklüğünde gözaltı torbalarının nedenini belli eden komikli pankarttır.
onu yazan orospu çocuğudur da, kıyas yaparken karşısına atatürk'ü koyup soru soran nedir.

kimsenin annesine küfür etmeyelim ancak atatürk'ü karıştıranlar, safi orospudur...
(bkz: köprüye başbakanımızın annesinin adı verilsin)
atatürk'e küfretmek için bahane bulmuş insanların hakareti yayma çabasıdır.
marjinal bir düsünce zira bu düsünce bile şakirtlerin akıllarını başlarından almıştır .
işte türküyedeki solun seviyesini gösteren pankart yazısıdır.
atatürk köprüsü f.sultan mehmet köprüsü nün ya adını bilmiyor yada türk kanı taşımayanın yazdığı yazıdır.
direnişi sonuna kadar destekleyen biri olarak, yanlış bulduğum söylem. böylelerine fırsat vermemeliyiz.
işte günlerdir bangır bangır meselenin özgürlük bilmem ne olmadığının kanıtı.

mesele hazımsızlığın patlaması. mesele sadece bu. eşiğe bakın..

objektif olabilecek, buna gerçekten tepki koyabilecek karşıt fikir yazar kardeşlerimi bu konu hakkında şurda görmek istıyorum.

yazık. iki ayyaş lafı yüzünden milyonlar sokağa döküldü ya bu ülkede ana, baba, eş kutsal kavramlardır.

unutmayın.
provokatör söylemidir. böylelerine fırsat verilmemelidir.
adamın karısını, kızını, annesini neden katıyorsunuz işin içine? bu resmen terbiyesizlik ve ahlaksızlıktır. hiçbir türk bunu kabul edemez.

bunu ordaki pkklılar yapmışsa bile gülmek yerine engel olunmalıydı.
bak işte bunun adı orospuluk.

bizin direnişimizde bu ibnelerin olmasını istemiyoruz.
bunun adı orospu çocukluğundan başka hiç bir şey değil. poşusundan ne olduğunu anlamaya gerek yok zaten. o meydandakilerin genel profilidir bu orospu çocuğu.
ayıp olmuştur adam bundan bile haklı duruma çıkabilir herşeyi yapabilir.
liselidir kesin amk anan zaaa deseymiş daha iyiymiş. hayır yap eylemini tamamda bokunu çıkartma amk.
atatürkü karistiranlar harbiden nataşanın evlatlarıdir.
Yanlis bir soylem ama bu yanlisi butun direniscilere mal etmek daha da yanlistir.
yok secdede sikeyim, yok köprünün ismini emine koy..
bizim demokrasiden anladığımız sövmek, vurmak, kırmak. ne yazık ki sağcısı da solcusu da bunu yapıyor.
karşılıklı seviyesizlik, saygısızlık, tahammülsüzlük had safhada maalesef.
allah sonumuzu hayır eylesin, gidişat iyi değil.
her ne olursa olsun işin içine namus aile girmesi şerefsizliktir.
Herkes Fatih Sultan Mehmet köprüsünün üzerinden geçiyor, hatta bütün Türkiye geçiyor. Burada küfür yok, ahlaksız birşey yok. Ben olaya farklı boyutta bakıyorum üzgünüm. Bu tarz şeylere takılmıyorum. Kaldı ki köprünün adı Emine olsa bile millet eminenin üzerinden değil yine köprünün üzerinden geçecek. Siz olayları abartıyorsunuz o kadar.
orospu evladı tanımının içini dolduran şerefsizin yaptığı iştir. hala bunlarla kolkola giren müslüman varsa ona yazıklar olsun. allah bunun hesabını da soracak elbet. o değil de adam direk maymun lan evrim bile geçirememiş. evet.
bakış açısına göre değişir, içerisinde kötü fikir olanlara sormak gerekir, yavuz sultan selim ismi verilirken niyet bu muyduki şimdi hopluyorsun.