bugün

eskiden sırf ucuz diye tercih edilen köfteciydi. şimdi ise fiyatları çok artmış.
corona başlamadan önce maltepe ritim istanbul'daki şubesine arada giderdim. ucuz olduğu için hep çok kalabalık oluyordu. onun haricinde şubelerinin çoğu bursa çevresinde ve şehirler arası yollar üzerindedir.
Hafta 1-2 kez sipariş verdiğimiz yer.
Uygun fiyat. Salça, salata, ekmek veriyorlar yanında.
Aç karnımız doyuyor. Daha ne olsun?
Sedat Peker çökmemişmiydi buraya?
çoğunluğu bursada ?
çevresi derken gemlik mi ?
istanbulda sade anadolu yakasında 25 den fazla restoranı var.
bu arada halen fakir babası mekandır lan aç köpekler nerde size yarım ekmek kolayı 25 e verirler istanbulda ?
şu anda en uygun fiyatlı restoran. tavuk döner bile en ucuz büfelerde 20 lira olmuş.
(bkz: yusufun yeri)
bugün troya park avm'de 1.5 porsiyon ve kahvaltıya sağlam bir hesap ödedim. 2 3 ay önce gittiğim zaman ödediğim hesaba oranla sağlam artış olmuş. kıymanın kilosu 200 lira nerdeyse be bu zamları normal karşılar olduk iyice.
artık ucuzluğu kalmamış olan fast food mekanı.
Tatlıları çok ucuzdu şimdi de uygunmuş.
sahiden neden o kadar ucuzdu hiç anlamadım.
eskiden insanlar sırf ucuz diye burayı tercih ederdi fakat artık ucuzluğu kalmamıştır.
şubelerinin çoğu şehirlerarası yollar üzerinde olan, yolculara hitap eden firma.
kasım 2019'da sağlık bakanlığının, hileli ürün satan firmalar listesinde de adı geçen firma.

at ve domuz eti katıldığı ile ilgili söylentiler çıkmıştı. sağlık bakanlığının hile olarak yazdığı gerekçede ise kızarmalarda kullandıkları yağın zararlı bir yağ olduğu belirtilmişti.
1 kilo köfte 240 TL olmuş.
Ailecek sürekli yediğimiz bir yerdi. Artık 100 gram yeriz.
Zamanında fakirlerin ufak şımarıklıklar için kendilerini ödüllendirdikleri bir yerdi. Şu an kendisini lastik gibi köftesine rağmen 5 yıldızlı otel restaurantı zannediyor.
Artık o da diğerleri gibi. Dört kişi gitmiştik en son 400 lira hesap ödemiştik. Şimdi daha da pahalanmıştır eminim.
kaymaklı ekmek kadayıfı güzeldir.
ilk orhangazi'de yemiştim ve o zamanlar çok ucuzdu. artık burası bile lüks olmuş.
bir ara maltepe ritim istanbul'daki şubesine çok gittiğim, hep çok kalabalık olan köfteci.
şubeleri çoğunlukla şehirlerarası yollar üzerindedir, yani yolculara hitap eden bir firmadır.
genelde tur otobüslerinin yolda yemek için durdukları mekandır.
gizem ve tuğba ile ankara'ya giderken yemek yenmesi gereken yer.
maltepe'deki şubesi ritim istanbul'daydı. bir ara çok giderdim. corona döneminde bile çok kalabalık oluyordu. insanlar sırf ucuz diye tercih ediyordu.
Afetzedelere yardım götürenlere yolda çay ve çorba ikram edecekmiş. Sanırım mc donalds bile daha fazlasını yaptı,
çay çorba ne lan. köfte etleri diğer dünyaya mı götüreceksiniz aq.