bugün

açıklanmasını dört gözle beklediğim sonuçlardır. açıklayın da biz de ona göre nerede kalacağımıza bakalım.
açıklanmasını beklediğimiz. arkadaşımı da yerleştircez kyk ya ondan bekliyoruz. yoksa ben zaten kayıtlıyım amk.
2 en olmadı 3 eylülde açıklanacak sonuçlardır. kesin bilgi arkadaşlar.
4 unde aciklanacaktir. bu tur bilgiler vermeyi sevmiyorum isin sonunda yalanci cikmak var fakat tanidik bir kurum personeli oyle dedi.edit: aciklandi manyaklari basladi yine.
Daha da edit: yarin aksam beste.
yarın açıklanacak olan yurt sonuçlarıdır.
genellikle başvurun herkese yurt ve öğrenim çıkar.
açıklanmasına 10 dakika kalan sonuçlardır. heyecanla bekliyorum ama daha şimdiden site çökmüş durumda.
çökmese şaşardım denilen site. *
ilk sene eve çıkacağım için tuzum kuru şekilde sadece harç ödememek için beklediğim sonuçlardır. site çöktüğünden ancak 2 saat sonra öğrenebiliriz.
an itibari ile açıklanmış sonuçlardır. bekle beni tekirdağ 1 nolu f tipi, gizli sosyal geliyor.
(bkz: tutuklu öğrenciler)
sistem çökmüştür.
162. yedek olmuşum. kendimi şu an yedek kamil gibi hissediyorum.
bir de açıklama yapmışlar yurtlara yerleştirirken öğrencinin evine yakınlığı ve maddi durumu göz önüne alınıyormuş. çanakkale-istanbul yan yana zaten amk.
"ara" butonuna bastıktan sonra açılmayan sonuçlardır.

edit: 1776. yedekmişim. baba ışın kılıcımı uzatır mısın?
Yüksek Ücretli Yurt Yedek ibaresi canımı sıkmıştır.
yedeklerdeyim (bkz: alex gibi mağdur olmak) (bkz: bir kyk mız var aykut kocaman gibi)
sonuçlara bakabilen bir ümmeti muhammed varsa tc mi vereyimde benimkisinede baksın dediğim sonuçlardır.
aciklandiginda yüksek ücretlilerde 111. sırada yedek olanın sevinmesi mi gerektiğini bilemedigim sonuclardir. gelme ihtimali hakkinda bilgi verebilecek var midir acaba?
91. yedek olduğum sonuçlardır.
ilk 500 e kadar olan yedekler canlarını sıkmasın kesin yerleşirler yurda söylentileri var. devamlı takip etmek gerekiyormuş siteden zamanla yedek sırası düşebiliyormuş.
3900. sıradan yedek,
umutlar çok yüksek...
sonunda girebildim siteye. ve kazanmışım ehehe.

Durumu: Genel Yurt Kazandı
Bölge Adı: EDiRNE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Genel Yurt Adı: ÇERKEZKÖY YURDU
Adres: ORGANiZE SANAYi BÖLGESi P.K.:185
(bkz: park ve bahçeler genel müdürlüğü)
geçmiş olsun..
yedeklerde 1048. olduğum sonuçlardır.
(bkz: bursa da ev arkadaşı aramak)
yil boyu cektigimiz stres, eziyet yetmezmis gibi simdi de yatacak yerimiz yok.
Yüksek ücretli yurt kazandığım sonuçlardır.