bugün

entry'ler (51)

kırmızı pantolon giyen erkek

ha geyikli tayt ha kırmızı pantolon. toplumun kanayan yaralarıdır ikisi de.

ilişki yaşanmaması gereken burç kadını

yani bir tek başak kadınıyla evlenilebilir sanırım. vay anasınıdır.

en iyi kısa filmler

2*2=5 hint kısa filmi kesinlikle öneririm.

çirkin erkeklere tavsiyeler

çok görmüş geçirmiş gibi davranın ama kızlar yalanı çakmasın. iyi giyim ve kasla da goruntuyu az bucuk duzelttik mi operasyon tamamdır.

baba bugün mervelerde kalabilir miyim

izini koparsa da asla mervelerde kalmayacak olan kızdır.

kocaeli üniversitesi 2013 bahar şenlikleri

basit bir stand alanı, basit bir organizasyon ve bi yığın kalabalıktır. hani sıla gelecekti? doymadık biz.

kahvaltıda yeşil çay içmek

çinli miyiz hımına dedirten eylemdir.

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

bende geldim kafeye gidelim.

burak yıldırım

burak yıldırımı gectim de nasıl bir sevgilisi varmıs ki çocuğun ertesi gün faceye girip ölüyorum kahrımdan üzülüyorummm ayağı çekip kendi reklamını yapabiliyor. sevgilisi ölen kızın faceye girmesi ne lan? hem de ertesi gün. twitte at ask.fm den de soru sor istersen. biraz yas tut yas.

babanın anneyi aldattığına şahit olmak

babadan tiksinilir ama geçer. bir de bulgarca mesaj cekiyor herif ya sanki tuskilidini açıp okumamız yok. turkce yazsan çok fark edecekti sanki.

ben bu yazıyı aldatan sevgiliye yazdım

ne için kızmalıyım sana? bana vurduğun için mi? benim 2 yılımı çaldığın için mi? yoksa bambaşka kişiliğinle beni de değiştirdiğin için mi? senden ayrılalı 3 yada 4 yıl olacak. hayatımda şimdi başka biri var. 1.5 yıl olacak yakında.. bu adamın bana her dokunusunda senin çirkin ellerinin kalıntılarının kaldıgını biliyormusun? kotu anılarının bende bıraktıgı izleri her gun onarmaya calıstıgının? sen beni çocuklarının annesi yapacakken, hani deli gibi severken bnden ayrılıp arkadasımla olmanın bir hafta sonra sozlenmenin ve onu evlenmeden hamile bırakmanın mantıgı ne olabilirdi? evlendin.. daha genceciktin. erken baba olmanın verdiği bir yorgunlukla baktın bir gün bana. karın, o artık benim diyen bakışı ve kucagında cocuguyla iğrenç bir edepsizlikle baktı bana. utandım, senin gibi biriyle oldugum için. tek bildiğim, hak etmedim ulan hak etmedim. senden ayrıldıktan sonra evden cıkmadım. değiştim, sustum, dinledim, unuttum. biliyor musun? kimseyi sevemem diyordun bana ben de sana ama ikimiz de baska insanlara aşık olduk. sen evlendin, ben belki 4 yıl sonra.. ama tek bildiğim aptal cahil yıllarımız olarak kalacak tecrubelerimde.

uludağ sözlüğünde bozulma nedenleri

kız açlığı, her şeyin başlık yapılabilmesi, gereksiz insan katsayısıdır.

bu sene kızların alayının şort giymesi

kız kız kız kız kız kız bitmedi derdiniz. kız sort giymiş te kız açmış ta kızlar naptıysa bize batıyor.

lana del rey

dudağı ve burnu yapmadır. yani eskiden guzel miydi bilinmez ama suan tastır. ama sesi harikadır bacının. dark paradise parcası şiddetle tavsiye edilir.

burak yıldırım

bi kızı maç gecesi sokağımda hıçkıra hıçkıra ağlarken gördüm. neyin var diye sordugumda erkek arkadasının maca gittiğini,öldürüldugunu soyledi. kız haberi direk alamıyor faceden goruyor boyle bişey olabilir mi? ertesi gün öğreniyorum olayları burak yıldırım gaziosmanpaşa dan bizim mahalleden beyefendi bir cocukmus. lanet ediyorum o kızın halini gordukten sonra futbol terörüne. giden gidiyor ailesi eşi dostu yasını tutuyor, ama 15 gün sonra burak kim kimse hatırlamıyor.

bir cem uzan vardı ne oldu ona

mazot hala 1 lira olmayınca yurt dısına kactı.

breaking bad i türkler çekseydi olacaklar

jr walter ın ağız taklidini yapmaya calısan bir suru mal ortaya cıkardı.

gecenin şarkısı

the beatles- yesterday.

the newsroom

fragmanına oranla hayal kırıklığına uğratmış dizidir.

babanın garip huyları

anan gençliğinde az peşimden koşmadı gibi inandırıcılığı az espriler yapıp sadece kendinin gülmesi.