bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. koşturması buyrulmuştur. *
Koşsun bakalım kuzusu, hoşgelmiş yazar.
polisin haybeden öldürdüğü bir kişinin ölümünden haz almış garip yazar. kendisi şerzan kurt hakkında girdiği entry'sinde şerzan kurt'un hunharca öldürülmesine değinmekten ziyade vatan millet bıdı bıdısı yapmış.

kendisi herhalde orada şerzan kurt ve arkadaşlarına saldıran kalabalığın içindeymiş. yoksa o uluyan elleriyle kurt-köpek işareti yapan insanları yoldan geçen tesadüfi vatandaş olarak nitelemezdi.

yani bir insanın ölmesi üzerine kalkıp bayrağı sevmek faşistlik bıdı bıdısını yapmak ayrı bir özellik olsa gerek.
sırasıyla; aşk ı memnu, şerzan kurt, tsk mensuplarına şehit denmesin, (#8129687), (#8133449), (#6685056) entrylerini okudum ve anında genelleyip, kategorisine yerleştirdim. belki kendisine göre ve arkadaşlarına göre çok iyi, masum, eğlenceli biri falan; ama bence dünyanın en yüzeysel adamı ve ortalama türk vatandaşı.
aşk-ı memnu izliyor, adanalı izliyor, tsk' yı sonuna kadar savunuyor, polisin bi' vatandaşı vurmasından sadistçe bi' zevk alıyor. e, ne de olsa yüzeysel, o da insan, onu da seviyoruz da bi' yere kadar seviyoruz. mesela polisin biri, aynen başkalarına yaptığı gibi onu vuracak olsa, biz de etrafındaki farklılıktan rahatsız olan ve farklılığı yok etme hedefine kitlenen her ortalama türk gibi yaparak, oturgaçımızı kaldırıp, gidip yardım etmeyiz mesela. gerek yok çünkü olsa ne olmasa ne. şerzan kurt gibi...
edit: imla
orospu çocuğunun tanımını arkadaşımıza ithafen çok güzel betimleyen bir yazar arkadaşımız burada anlatmıştır.
(#11465232)

arkadaşının yorumuna cevap olan entrye bir de bu cevaptır.

--spoiler--
kürtlerin yoğun olarak bulunduğu bölgede bir süredir yaşamak zorunda olan yakın bir arkadaşımdan alıntıdır:

"orospu çocuğunun birisinin arkadaşı geldi buradaki insanları gözlemledi. kendini bir bok sanarak arkadaşı olan diğer orospu çocuğuna kürtler hakkında yorumda bulundu. diğer orospu çocuğu da bunu sözlükte paylaştı"
not olarakta kaynak annemden ötürü * dedi. dedi.
--spoiler--