bugün

eş dost sözlüğü açılışı pek hoş bir biçimde olmamıştır, bu nedenle yazarlığım yoktur. *
Adi bile duyulmamis olan sozluk. Yahu her bir yazarlik alan bir hafta sonra sozluk sahibi oluyor. Bu nasil is?

Edit: mobili olmamasi normal, ama simdi telefondan bir bakayim dedim arkadas siz naptiniz ya? Karakter bile tanimiyor site.
gayet gözel bir ortamı olan sözlük.bence bi göz atın derim.sloganları da oldukça yaratıcı.ne ekşit ne incit.

burdan buyrun : http://www.kutupsozluk.com/
bir boka yaramaz amk. doğru düzgün hiçbir şey yok zaten henüz. bir de utanmadan yazar kazanmak için teklif teklif üstüne... beyinsizler.
bazı eksiklerini kapatmaları halinde zamanla ismini duyuracak olan sözlük. ağır eleştirilerimizi yapmadan önce, uludağ sözlük'ten tam 8 yıl sonra açıldığını, 1 senesini henüz doldurmadığını unutmamak lazım.
moderatörleri ayrı bir kıl olan sözlük. önermem kesinlikle. basit bir sözlük.
gelecek ay büyük ihtimal versiyon2'ye aralık ayında da 2. nesile geçecek sözlük. öncesinde çaylaklık olmadan hesap reserved etmek gerek.
yazarlığımı kurallara uymadığım için silen sözlük.
kural dediği de kaşar bi moda kaşar demem. (üzgün surat)

inanın 4455 gündür üzüntüden çorapsız yatıyorum. (bi üzgün surat daha)
sol frame çok aktif değil sağ frame inci sözlük başlıkları gibi çok kanım ısınmadı.
interaktif sözlükler zamazingosunda 6. olan sözlük. vayy be nasıl bir yermiş soğukmuymuş diye girdiğim ama girdikten sonra sauna etkisi yaratan sözlük. yazarları çok sıcak yahu. yalnız bir modları var arkası çok sağlammış göze batmadan tüyeyim dedim...
interaktif sözlük ağustos ayı sıralamasında 6. sırada yer alan sözlük.

her yönü ile keyif vermeye devam ediyor. vip haxball odalarında kuyruk oluştuğu gözlemlenmiştir. sol ve sağ frame'i costuranları ile eğlencenin dibine vuruyoruz...
Davet geldi baktım. Fena değil. Ama amatör ruhla açılan ve bir hevesle girişilen işler sonrasında elimizde patladı açıkçası. O kadar emek, o kadar zaman boşa gidiyor. Arkadaş olduklarının da hasım olarak karşına gelmesi cabası. Ama ekran görüntüsü falan gerçekten ya işini bilen insanlarla çalışmışlar ya da bizzat kendileri bu işi iyi biliyorlar. Grafikler falan yapmışlar istatik bölümü için, bayağı enteresan olmuş gerçekten de. Hele girdiğimiz entry'lerin ortalama karakter sayısını hesaplayan bir bölüm var ki üye olursam sadece bunu takip edeyim diye üye olurum. Gerçekten burada o kadar harika özellikler olmasına rağmen entry karakter ortalamasının da istatistiklerde olmaması ilginç. Bu kadar zaman sonra hesaplaması çok mu zor olur acaba?
samimi bir ortamı olan sözlük..
yeniden açılsa da yardırsak..
bir sözlüktür.
şu aralar hatta bayağı bir süredir iptal olan sözlük.

1 temmuz verilmiş tekrar açılış tarihi olarak. beklemedeyiz.
dışarıdan bakılınca önüne gelenin açtığı sözlüklerden herhangi biridir. içine dalınca da çıkmak istenmeyen ailedir. ne sinek avlar, ne de arı kovanı gibi kalabalık ve vızıltılıdır. tam tadında bir sözlük.
uzun bir aradan sonra tekrar açılmış olan sözlük. eski ortamını mumla arıyoruz efendim.
Sanırım, mobilden girilemiyor.
çok değişik bir sisteme sahip güzel sözlük. sistem şöyle ki sağ ve sol frame olmak üzere 2 frame e sahip. sağ frame incisözlük gibi taşak muhabbeti dönen bir yer. sol frame ise ekşi gibi tanım ve kültür muhabbetinin döndüğü ilginç bir yer.
exkutup olarak ad değiştirmiş çift frame sahibi sözlük. yalnız ikinci sağdaki frame ne işe yarıyor orasını çözemedim.
ama şunu belirteyim ki beyni her iki alanda da aktif tutmayı sağlıyor.
böyle sağlı sollu okumak yazmak daha zor gibi.
Günden güne büyüyen ve gelişen sözlük.
uludağdan sıkıldıkça girilebilecek sözlük. birazdan buradan çıkıp oraya gireceğim.
mantar gibi çoğalan sözlüklerden biri.
Hiç kullanmasam da sürekli azimle yilmadan mail atan sözlük.
Ne ara kayit yaptim hiç de hatırlamıyorum , nick ve şifre de uçtu gitti. Ama hala mesaj atiyor işte kendileri.