entry'ler (11)

kutup sözlük

interaktif sözlükler zamazingosunda 6. olan sözlük. vayy be nasıl bir yermiş soğukmuymuş diye girdiğim ama girdikten sonra sauna etkisi yaratan sözlük. yazarları çok sıcak yahu. yalnız bir modları var arkası çok sağlammış göze batmadan tüyeyim dedim...

dezenfekte

sansar salvo ve serin'in feat şarkısı. video klibi güzeldir aynı zamanda.

http://www.youtube.com/watch?v=rwivmlpxkhu

altar toker

karşıyaka çarşı tribün liderlerinden olan bir abimiz. halk tv`ye konuşmuştur 4 gün önce . 4 gün önceki konuşmasında biz sporda siyasete karşıyız söylemlerinden dolayı dün akşam saatlerinde karakola götürülmüştür apar topar. ifadesi alınarak serbest kalsa dahi bu adamın haklı konuştuğu için apar topar götürülmesi herkesi şaşkın etmiştir. şimdi sorarım size bu haklı konuşan adamları içeri almak neler kazandırıyor size ? gezi olaylarında ölen insanların failleri daha bulunamamışken böyle haklı konuşan insanları içeri almak niye ?.

o haklı konuşmanın linkini atıp uzaklaşıyorum ;

http://www.youtube.com/watch?v=y9-H6Nhndr4

2112

kanadalı progresif rock grubu rush`ın 1976 yılında çıkardığı 4.stüdyo albümü. grubun kendini müzikal anlamda bulduğu ve dünya çapında tanınmasına vesile olan albümdür.

küresel ısınma

kutuplardan ekvator`a doğru yayılan sıcaklık ve samimiyet akımına bağlı ısınma çeşididir... içindeki yazarların bir kalorifer bir ufo belki de bir gulf stream etkisi yaratması sebebiyle ortaya çıkmaktadır... şikayet edilmeyen, sorun haline getirilmeyen ve hatta çeşitli çevre örgütlerinin de destek verdiği tek ısınma türüdür...

xnxx

uygulamalı eğitimin adresidir. sınava hazırlanan gençlerin uğraması gereken sitelerdendir.

saian

selamun aleyküm ben gaziospanpaşa`dan ismet ile kanunsuzlar adlı şarkıya giriş yapan rapper...
çok da beğendiğim, şarkısıdır kanunsuzlar...

sansar salvo

zülfikar, serbest vuruş gibi şarkıları son derece muazzam olan rapper.

r4bia

4bira işareti ile karıştırılmaması gereken. gerçi mısır olayları olmayıp sadece doğu türkistan`da olaylar patlak verseydi bir hareket bulurlar mıydı ? diye düşünüyor insan.

beşiktaş

atiba hutchinson transferi ile yılın en iyi * transferini yapan takım.

facebook

bir twitter olmayan site. ergenler amına koydu.