bugün

kutup kadar içi soğuk olsun inşallllahhhhhh .
Kutup kadar icinde yabani hayvan olsun inşallah.
allah onların binbir türlü belasını versin. *
kıskananları çatlatacak sözlük. ihanetçi falan değildir. bildiğiniz sözlüktür. ama bilmediğiniz yanı çoktur.
yeni yuvam.
sikini sallayan sözlük açıyor. iyi para varsa bu işte biz de girelim amk.

tanım: bir çeşit sözlük.
yoğunluktan dolayı çöken sözlük. tekrardan açılmıştır. yazılabilecek ender yerlerden.
üye olacaktım ki ne göreyim bizim antikaw militarist de üye olmuş artık para verseler yine üye olmam amk. üzüldüm oradaki yazarlara henüz bizim antikaw'ın o muhteşem dörtlükleriyle tanışmadılar.

tanım: pek iç açıcı olmayan bir sözlük.
normal sözlüklerden çok farklı olan sözlük. 2 frame var belki ondandır.
uludağ sözlüğün yerini hiçbir sözlük tutamaz. özel sebebpleri de var tabi benim açımdan.
looks like bullshit.

sağ frame nedir yahu?
inci'de yazdığım şeyi tamamıyla hakediyorlar

http://ccc.incisozluk.cc/e/105681142/
1 ay sonra üyeliklerini kapayacak sözlük. üyekikleri şimdiden almalıyız ki ileride yok ben giremedim nasıl olcak demeyelim. gerçekten yapısı olsun şekli şemali olsun çok güzel bir sözlük olmuş.2 ayda ilk 4, 1 seneye ilk 3 sözlüğün içine dahil olur.
yeni temalara ihtiyaç duyan sözlük. o buz mavisi adamın uykusunun getirir, başlık kasma hevesini kaçırır.
sol frame'i tanım sağ frame'i formatsız olan rahat sözlük.
yunow efendinin sözlüğü, eski alem sözlük tadını vermeyen sözlük, alem sözlük de yine ortam vardı...
içerideki ortamın çok güzel olduğu, sağ ve sol olmak üzere iki framenin de çok eğlenceli olduğu sözlük. yazarlar yeni gelen yazarlara kutupları eritecek sıcaklık gösteriyorswh . kısa süre içersinde ilk 3 sözlük arasında görünür. üyelik alınması tavsiye edilir. çünkü 1 ay sonra üyelikler kapanmaktadır. 1.nesil olma fırsatını kaçırmayın. girdi ve entari de girmeyi unutmayın.
içine iki yastık atılıp uyunası sözlük. kimse bir şey demez o kadar yani.
kutup ayıları çok olduğundna bedevilerin uzak durması gereken sözlük.
6 ay gece 6 ay gündüz olan sözlük.
Kutuplardan yayın yapan sözlük.
(bkz: grönland ülkü ocakları)
ön saflardan üyelik aldığım sözlük.
isminden anlaşıldığı üzere kutupların erimesine, kutuplardaki canlıların yok olmasına duyarlı sözlük. ilk entrysi küresel ısınmadır. hatta bu konuyla ilgili bir proje yapacaklarmış diye duyum aldım.
akşam saatlerinde üyesi olduğum sözlüktür.