bugün

5 dakika izledikten sonra kapatmanın zevk verdiği nadir filmlerdendir.
sinan çetin'in kağıt filmine gitmeyi planlarken, kağıt filminin daha o sinemaya gelmemesi ve arkadaşların yoğun istekleri doğrultusunda bu filme gittim. allah da benim belamı versin. rezil bir film, yine küfür ve osurukla seyirciyi güldürme çabası, berbat oyunculuklar... "ulan ne bekliyordun ki sanki" diyebilirsiniz. evet fazla bir şey beklemiyordum ama bu kadar da sinemadan, güldürüden uzak bir yapım beklemiyordum.
özetlemek gerekirse bok gibi filmdir. sanki 15 yaşında bir çocuk hazırlamış gibi.
ağzıyla araba motoru, kapı zili taklidi yapmaktan başka bir yeteneği olmadığına inandığım bir başrol oyuncusuyla bir film ancak bu kadar olabilir. başrolde bu arkadaşın olduğu söylendiğinde asla gitmemeliyim dedim. fragmanı izledim, iyiki gitmemişim dedim, burada yazılanları okudum, yaw gitmemekle ne iyi etmişim dedim.

ucuz etin yahnisi derler.
şafak sezer yerine bkm mutfak ekibine ihale edilen filmdir.

düzgün pazarlama ve dogru zamanlama ile bkm'yi en güzel oranda kullanıyorlar da dogru dürüst iş çıkmıyor.

yeni bir vizontele yerine beterin beteri varmış sözünü cüzdanımıza kazıttılar.

ha sorarsın kı gittin mi diye haşaaa!!
ilk kutsal damacana'ya hakarettir. fikret abi nerdesin? üşüyoruz reyiz.
olmamış ağbidir.
izlediğim en boktan filmlerdendir.
göt sıç boktur.
izlenilmeyesidir.
(bkz: şafak sız kutsal damacana rezaleti)
zaman kaybetmeyi sevenler için ideal flim.
--spoiler--
serinin ilk filmini hatırlıyorum da bu son film hakikaten rezalet. umarım bu filmi sinema'da izleme gafletine düşen kimse yoktur. bir tane sahnesi vardı "biraz komikti" diyebileceğimiz. gerisi fos. tek kaydadeğer sahnesi : http://www.facebook.com/v...205319921070&comments
--spoiler--
iğrenç ötesi bir film komedi filmi diye açtık filmin sonunda ağlıyordum 2 saatimi buna mı heba ettim diye.
yemin ediyorum, 15 senedir bilinçli olarak film izlerim, bu kadar kötüsünü görmedim. çılgın dersane falan hikaye, hayatım boyunca harcadığım hiçbir zamana acımadım buna harcadığıma acıdığım kadar... yapana da, çekene de, zihniyetine de sıçayım.
bir filmi sevildi ya, illa b.kunu çıkaracaksınız.
şuncağızcık hayattaki en büyük zaman kaybıdır.
hayatınızdan tam olarak 92 dakika çalan film.
sen düz 100 yap bunu.
100 aga, yazıyla (yüz).
100 dakikada neler yapar insan.
Filmi izledim ama müziği acayip hoşuma gitti. Yani filmle müziğinin hiç bir alakası yok.

Şöyle başlıyodu;

aah şu deli gönlümün, sana akıp gittiğini, seni nasıl sevdiğini bir bilebilsen...

Hatırladın evet.
yabancı filmleri dublajlı seven, basit ingilizce ve çok kısıtlı yabancı komedi filmleri dağarcığı olan insanın çok seveceği, üstüne gidip herkese anlatacağı tavsiye edeceği filmdir. eğer yukardaki tabire uymuyorsanız 92 dakikanız çalınmıştır. gitti 92dk
tamam film kötü de o apaçi sahnesi nedir öyle arkadaş, o kafa nasıl bir kafadır, hani derler ya ne içtiysen aynısından ben de istiyorum, aynen öyle aga aynısından istiyorum.
çerezlik filmdir izleriz diye düşünmeyin.

bu, dişi kırabilen beyaz leblebi kadar berbat bir çerez.

ulan insanların karşısına nasıl çıktınız bu filmi çektikten sonra? küfürden başka bir şey yok filmde. türk milletini yine gerizekalı yerine koymuşsunuz tebrikler. türk insanı artık osuruk ve küfüre gülmüyor.

haberiniz olsun sayın yönetmenler...

sen komiksin aslanım diye gaz verilen çok güzel hareketler bunlar şebeği ersin korkut ve onun başrolde olduğu bir film düşünün. yine de izlemek istiyorsanız hayatınızdan 1 saat 22 dakika çalacak bu film.

senaryo özensiz, hatta senaryo denen bir şey yok. sokaktan 3-5 adam toplanmış ve oyuncu diye filme dahil edilmiş. hâLâ eleştiriyorum şu filmi sabahın köründe yahu!

bitti.

ciddi anlamda hayatımda izlediğim en kötü filmdi.
"mutlaka izlenmemesi gereken" bir film vaktinizi harcamayın. iki kelime yeterli "çok kötü" bir film. osuruk ve küfürle güldüreceğini sanmak neyin kafasıdır?
hakkarili kürt kardeşimizin başrolde oynadığı yerli film.

kürtler filmde oynamasın bence.

olmuyor zorlamamak lazım.
korsanına bile para verilmez. Tv de oynasa bile harcanan elektriğe yazık.
Bu filme sinemadayken giden falan varsa faturasını atmadıysa şayet maddi manevi tazminat davası açsın illa ki kazanır.

Şu sözlügün en vasat trollündeki mizah anlayışı bile bu filmin senaristininkine 5 basar.
kanal d de başlayan film.