bugün

Muhabbeti güzel, hoş sohbet bir yazardı. Baskılara dayanamayıp Gitti. Buralardaysa bi ses etsin.
yazdığı entry sayısının 2,5 katı kadar karması olan yazar.

son zamanlarda sol framede çok fazla görünüyordu. ama kırmışsınız çocuğu, bırakıp gitmiş.
sevdiğim yazarlardan biriydi ayrıca koskoca adam birkaç oyla uğraşacak da biri değildi. umarım sevdiceğiyle evlenip mutlu bir hayat yaşar.
Dünkü en çok beğenilenlerin en tepesindeki entry'sini öyle ince bir bir üslupla yazmış ki, fikirlerinin altını çok güzel doldurmasını geçtim, o harikulade tarzıyla size bahar akşamları efil efil yağan bir yağmurun huzurunu yaşatıyor, seçtiği yalın kelimeler, ruhunuzu okşarken kalbinizin derin ırmaklarından size sesleniyorrggghghhh....

şaka lan şaka, alıntı söz sayfasına girmiş, Kürşat Başar'ın cümlelerini olduğu gibi copy-paste yapmış amk.
yazık olmuş yazara, sözlüğümüzün nadide bir üstadını kaybettik. sevenlerinin başı sağ olsun.
Verdim eksini

görsel
(resim:#1)
Öncelikli destek amaçlı eski entry oylayan arkadaşlara teşekkür ederim.
Birkaç ergenle tartışmamak adına, dahası sevgilime daha fazla zaman ayırmak üzere Hesabımı siliyorum. Bilen bilir zaten zamanım yok. arada bir giriyordum. işsiz değilim yani *
O birkaç ergenin dışındaki yazar arkadaşlardan tek ricam. Entry okunma oranlarımı gözden geçirmeleri.
bekle beni briç ustaları geliyorum sevgilim..
hoşçakalın sevgili yazar arkadaşlarım.

-lütfen eksi oylarınızı eksik etmeyin birkaç ezik tatmin olsun..
Ben afedersiniz burada kuantum tezi yayınlarken 8 oy aldığı için dinime imanima evde ayran delisi gibi geziyorum.

Bunlar dolardan hızlı karma kasiyorlar. Tek cümleye 100 oy nedir lan?
Çok artı almasının bir sebebi de demek ki seri açık artılaması. insanlar kendilerini borçlu hissediyor ve nickini gördükleri yerde artıyı basıyor. Güzel taktik.
entrylerimi seri beğenen yazar. iyiki var.
fake hesap açma özgürlüğünü kullanarak kendi kendini tatmin eden yazar. ayrıca mutlu olmak için başkasına ihtiyaç duymadığını gösterdiği için kendisini ayakta alkışlıyoruz.
Y o r u l m u ş.
Haftanın en çok fake hesap çıkaran yazarı.

Olum bu kadar mi išsizsiniz lan. Ahaha.

görsel
(bkz: tam 96 kez artı oy almış efsane entry)
sahibidir.
görsel
ulan debeye gidip iki guzel entry okuyalim, iki nesemiz yerine gelsin diyelim, aha bu bunun gibi yazarlar bu zevkimizin icine etsin?
zall'in trolleri bitmiyor aq. igrenclikten ote seviyesiz entry girenler de burada, oylama konusunda esegin bilmem neresinu suyu kaciranlar da burada.
isiniz gucunu yok mu olum sizin 40 tane feyk acip kendinizi oylamaktan baska?
themis portia'nin yandan yemis cin cakmasi bir suser.
kosturmasin, tez vakte silik olmasi dilegi ile.
saygilar bizden cesi baba.
adamdır.
11. nesil üsluplu ve kaliteli yazar...