bugün

kurtlar vadisi'nin deliyürek efsanesinin yanına bile yaklaşamayacağı durumdur. daha tartışmalı bir durum için;

(bkz: deliyürek vs the godfather)
ikisininde müzikleri müthiştir. Jenerik bakımından deli yürek daha iyidir. Ama diğer müzikler remixler bakımından kurtlar vadisi daha iyidir. ikiside efsaneleşmiştir. Ama kurtlar vadisi daha ses getirtmiştir.
deli yürek mahalle mafyasını, kurtlar vadisi ortadoğu sorununu anlatır durumdadır.
ilk 70 bölüm itibari ile kurtlar vadisi türkiye'de yapılmış en iyi dizidir.
kurtlar vadisinin ilk bölümleri, deli yüreğin ise sona doğru olan bölümleri daha iyidir.
vadinin ilk zamanlarını hatırlıyorum da osman sınav hep deliyürek in devamını çevirdiği söylenmişti tabi daha sonra böyle olmadığı anlaşıldı filmler olarak karşılaştırılırsa deliyürek bumerang cehennemi alır vadinin filmler çok dandik lan.
ikisinin de ortak yönü selçuk yöntem'dir.selçuk yöntem ikisine de oyunculuğuyla çok şey katmıştır..bence ilk 3 sezonuyla vadi alır.
(bkz: aslan bey)
(bkz: bozo)
aynalı tahir'in galip geleceği versus.
deli yürek daha etkileyici geliyor bana, müziğini duyduğumda tüylerim diken diken oluyor falan.
haydarinna rinna rinna rinanay tabiki de deli yürek .
vadi nin ilk üç sezonu dikkate alındığında deli yürek in haddini bilmesi gereken karşılaşma.
kurtlar vadisi 2003 2005 > deli yürek.

deli yürek > Kurtlar Vadisi Terör, Kurtlar Vadisi Pusu.

deli yürek bumerang cehennemi > kurtlar Vadisi ırak, Kurtlar Vadisi Gladio, Kurtlar Vadisi Filistin.
(bkz: Haydarinna rinna rinna rinanay)
Ben tartışmasız kurtlar vadisi diyorum.
Ben tartışmasız kurtlar vadisi diyorum.
Kurtlar vadisi her türlü alır.

Selam ve Erdal ile.
günün boş beleş sorusu.

görsel
Osman sınav’ın çektiği ilk orijinal kurtlar vadisi Söke söke Osman sınav’ın bir başka projesi olan deli yüreğe karşı her türlü versüsü alır.
(bkz: trans man)Söyle bir göz gezdirdim de senin başlıklar bir dolu bir dolu ağlamamak için zor tuttum kendimi.
Nesil farkı var. Biri diğerinin devamı niteliğinde olabiliyor anca. Zaten izleyici kitlesi de aynıdır.

o değil de o dönem dışarda türeyen miroğlu paltoluları neydi arkadaş.
kurtlar vadisi'nin havada karada alacağı versustur ama miroğlu da iyi bi abimizdi.
Keman nimirzalimoğlu abimizin yüreğ, karajter; yetenepi, oyunculuğu tırtlar vadisinin tüm oyuncularına bedel olduğu için saçma bir sorudur.
Aynalı tahir alır.
kime göre, neye göre? kim için, ne için? ne diyosn olm sen? yaş 16 mı?
görsel

Kurtlar vadisinin alacağı karşılaştırma.