bugün

(bkz: #11372771) "kıçımı kestiğinin farkındayım" yazarı.
(#11419934)aşmış yazar duygusala bağlatma milleti .
(#11394122) lan bir şey anlayan beri gelsin bana da anlatsın. kuzum sen hangi dilde yazıyorsun.
(#11394122)

işbu entryde otisabla kasmıştır... ayrıca genellemeciymiş ezelden.
iyidir hoştur.. güzel insandır...

konuştuğu kelime sayısıyla bile kaliteliliğini gösterir.
22 yaşında, akranlarına nisbetle daha araştırmacı, daha yazar, daha düşünür, daha taşınır enfes bir şahsiyettir. tabuları yıkar, durular, asıp kurumaya bırakır. muhtemelen bir gün entellikten kurtulup, saygın bir çevreye sahip gerçek bir entelektüel olacaktır.
az önce yazdığı entry'yi okuduktan sonra dayanamayıp nick altına bir şeyler yazmak istediğim yazar. gerçi benim gibi günlük 100 kelimeyle idare eden insanların pek anlayamayacağı ve sevemeyeceği bir yazar olsa da, yazdıklarının içerik olarak güzelliği bir yana dursun, kullandığı farklı kelimeler, yaptığı alıntılar vs gerçekten çok güzeldir. başkası olsa çok hoşuma gitmeyebilir ama ona hakkaten yakışıyor. çünkü yazarken zorlama yazmadığını biliyorum gayet içinden gelerek yazıyor. o yüzden herhangi bir entry'sini gördüğümde böyle bir tebessümle okuyorum. onun haricinde zaten samimiyetinden falan bahsetmeye gerek bile yok.
güzel yazan yazar, yazılarını severek okuyorum.
yeninukleerella'miz hayirli olsun. Onun yoklugundaki "saglam hatun yazar" boslugunu bu dostum dolduracak, besbelli. Bir de muhabbet ki sormayin, hemen kani kayniyor insanin.

He, bi de bi genis muzik zevki var, anlatamam kendi anlatir. Kendisinden "her gun yeni bi sarki" uygulamasini hayata gecirmesini talep ediyorum.!
#11249565, #11029533, #11023496, #11949142, #11949340, #11218129
analiz edileniyor..

sonuç..
bakmayın öyle ağdalı laflarla sözlükte süzündüğüne, en zehir, cin entrylerindeki tumturaklı diline aldanmayın, maskenin arkasında başka birşey var, bir şey... sanki sözlüğe binmişte düşünde, dört nala kendinden kaçıyor. asi, uçarı, özgür, kırık, laf ebesi küçük bayan süslemeli kapısının altından buram buram umutlu, huzursuz bir melankoli kokusu gözlerimizden içeri giriyor.
(#11218129) uçmuşumdur reyiiz. *
8. nesiller arasında takip edilmeye değer bir kaç isimden biri. Dili, espri yeteneği, imla kurallarına bağlılığı dikkat çekecek cinsten. Hiç bozmaması dileğiyle.
Müthiş bir üslubu olan yazar. Geri gelmesini istiyoruz efendim.
kim bilirdir.
sekizinzi nesil 1 entryli yazar.