bugün

üçüncü nesil sıfır kilometre yazar kişisi. *
aramıza hoşgelmiş nickdaş 3.nesil yazar.
pucca loveı takip eden, garuyu seven yazar.
aramıza taze katılan,hiç ayrılmamasını dilediğim,sözlüğe çok şey katacağını ısrarla iddia ettiğim 3.nesil yazar kişisi,can dostudur.
Taklit ustası...
şu an oldukça küs olduğum iyi ki doğdun yazarı.
Gereksiz bilgiler deposudur. nerde ne zaman bir gereksiz bilgiye ihtiyac duysam başvuracağım şahsiyettir. sınıf arkadaşı olmakla bilmem iyimi yaptık dediğim lakin hep son anda götü kurtararak dönem tekrarını atlayan bu çocukta şeytan tüyümü var ne nasıl oluyo da dersleri gecio anlamadım die kendi kendime sorduğum fakat yanıtını alamadığım küçük şeytandır. beğenilerimizin cuk a cuk oturduğu kişidir. bu yönden yarın bir gün inşallah pişti olmayız die allah a yalvardığım pişti olmamız halinde elimde bulundurduğum kupa kozunu kafasına verip ohhh ohh miss nefis die gerineceğim, sonra da ne piştisi olm kağıt senin köpeeeğin olsun diyerekten hıckıra hıckıra ağlayarak boynuna atlayacağım nev i şahsına münhasır serbest çağrışım delisi.
(bkz: teyze ye tytz demek)
kaliteli entryleriyle sözlüğü yasanır bir yer haline getiren cok kaliteli yazar... ateseymiş aynı zamanda yeni öğrendik hayırlı olsun...
biladerin sınıf arkadaşı olması vesilesiyle tanıdığım, ben ve arkadaşlarımı görünce kaçacak delik arayacak kadar bizden yılmış, ama gene de sevdiğim bir sözlük yazarıdır. Bu adam tam bir laf ebesidir. Oturup geyiğe vurdum mu tamamdır, günün iptal. Sağlam grafikerdir ayrıca.
adamdır , kardeştir , kankudur , Can'dır. gereksiz bilgiler ansiklopedisinin bir bedene girmiş halidir

(bkz: sözlük içime ansiklopedi girdi)
sohbetiyle sıkmayan gel beraber film izleyelim denilesi yukardaki arkadaslarının anlatımıyla zihinsel bilgi aktarımcısı seker insan.
Bolu caddelerinde 7/24 görebileceğin yazardır. Yazdığı ve verdiği ayar cuk oturur. kendisini ibusozluk ve myibu dede sıklıkla görebiliriz. Saygılar.
online listesinde iş-güç bölümüne yazdığı yazı ile güldüren yazar..
(bkz: çevrimpiçi)..
sevimli bir yazar. *
(bkz: imp)
resim konusundaki yeteneği ve yaratıcılığı ile takdire şayan övgüleri hak etmiş bir yazardır.
hele bakın goçlar. kimler var imiş yazarı.
olm madem turn back yaptın ne haber etmiyosun, biz de boş yere yalnızlık cekiyoruz koca sözlükte. *
3. Nesil yazar olup 1 takipçisi olan yazar.

7 senedir yazıyor kimse mi takip etmemiş bu arkadaşı. Ben şu an mobil'den giriyorum. Eve gideyim ilk işim bu yazarı takip etmek olacak. Üzüldüm vallahi.