bugün

6. nesil yazar. niye gelmiş, nasıl gelmiş?

(bkz: hoşgelmiş)
6. nesil taptazecik yazarmış. hoş gelmiş.
5.nesil olan bu bünyeye çok pis ayar vermiş 6.nesil yazardır kendisi.*
zorunlu bkz.
(bkz: ben altıncı nesil yazarları çok seviyorum)
niye eli boş gelmiş denilecek, hoşgelmiş yazar.
benden nedenini anlıyamadığım bir şekilde kaçan yazar. sonra gel lan buraya nereye kaçıyorsun direktiflerimle ağzından cımbızla laf aldığım yazar. tam iyi biri diyecektim ki bir de ne göreyim off allahım çok kötü bir his...

kullaniciadinedemek
altıncı nesil yazar

bunu gördükten sonra zaten soğudum.

yinede hoşgeldin. *
eğer o kişiyse, fotoğraftan anlayan sözlük yazarı.
Tdk'nın gönüllü elçisi olan yazar.
üniversiteme bok atmış yazardır.
artık kullandığı rumuz abesleşmiştir saygılarımla günaydın.
kullanacağı rumuzu saatlerce arama derdi olmayan, her şeyin özelini, az rastlananını bulmak gibi bir derdi de olmayan, nickini de öyle oturup düşünüp tartacak biri olmayıp kendisi yerine düşünenlere de zahmet ettiklerini burdan ileten yazar.
2 haftadır entry girmeyen, bir şey mi oldu acaba kendisine diye çok merak ettiğim yazar. geri dön geri dön ne olur geri dön.
Dünyanın en çirkin nick'i. Mesaj kutuma baktım biri dalga geçmiş, nick'in komik diye. Cidden komik olduğunu düşünmesine sevinmiştim filan. Askdjdkdk nickaltı giren birine de demediğini bırakmamışım ama herhalde mesajlaşıp tartışmıştık onunla. GozGozgoztepe'den de Özür diliyorum her nerede yasiyor ve yaşatılıyorsa, dostum ben şu an çok daha beter bir üniversitede okuyorum. Şöyle bir geçmişe gidiyorum, 2009... Lisedeyim. Sözlüklerde dolanıp ( burasi ve itu. Gectigimiz ocak ayinda ek$ici de yazar oldum sonra ben^^ birakin anlatiyim) sohbet ettiğimde gazi- edebiyat okuyorum, diyorum. Hatta biri anlamış, üçüncü öğretim mi birinci öğretim mi, demişti. Neyse ki bir demiştim. Ahshhshs dostum şu an ikinci öğretim okuyorum duyuyor musun fistikci şahap duyuyor musun? Son olarak nakata nickli yazar bir şeyler yazmış. Seni hatırladım delikanlı. Ve ben hiç kızıl saçlı olmadım. Hep siyah hep siyah. Son olarak sifremi hatirladigim icin boyle bi seyler yazayim, dursun Boyle dedim. Biraz dolanacagim. Esen kalin. Günaydın.