bugün

bir profesyonel makyaj ürünleri markası, sloganları da bu zaten; professional make-up. 16000'den fazla ürünleri olduğunu ve renk yelpazesinin 750'nin üstünde olduğunu söylüyorlar. cilde tamamen uyumlu ve kullanıldığı süre boyunca bakım yapan ürünlerden bahsediyorlar. 1945'ten beri profesyonel makyaj konusunda uzmanlar, 70'ten fazla ülkede kullanılan bir marka.
sadece profesyonel makyaj için değil, günlük kullanım için de tercih edilebilir. hatta kaliteli bir kuaförünüz varsa, kryolan ürünleri kullanıyordur.
yalnız şöyle bir problem var: cildinizde kullandıktan sonra kesinlikle akmıyor, lakin malzemenin kendisi antalya sıcağına dayanamayabilir, arabada bıraktığınız rujunuz akşama kullanılamaz hale gelebilir.

edit: seovi denen insancık, kryolan denedin de kapatmadı mı yüzündeki iğrençlikleri, hayırdır?
sahne makyajında tercih edilen muhteşem makyaj malzemesi markası. kalıcıdır. kalitelidir. sağlıklıdır.
porselen makyaj yapmak istiyorsanız en ideal biraz da tuzlu marka.
fondöteni, 200 tl civarında fakat ufak bir dokunuşla komple kapatıyor, kalıcılığı 8-9 saat. her gün makyaj yapan biri iseniz neredeyse 1 yıl yeterli olacaktır.
Fakat cildiyeciler şiddetle kullanmamanızı önerir bu kadar yağlı ürünleri.
diğer ürünlerini denemedim lakin pudrasında gözüm var.

baya da bi rahatlar efenim, kendileri pazar günleri kapalı fakat ykm sağolsun.
online alışveriş için ise; https://tr.kryolan.com/urunler
Fondoteni tv paint sticki kullandim ve supreme kapaticiyi. Gordugum en iyi fondoten kesinlikle. Surekli makyaj yapan biriyseniz urunleri cok kaliteli. Online shopu 2 gunde getiriyor. Okunusu "kıraylon" en azindan ben oyle biliyorum.

Edit: hic de bi sey olmuyo yuzunuzu her gun nemlendirin yeter.
Porselen makyaj ürünüdür.
Hergün kullanırsanız yüzünüzün foseptik çukuru gibi olma olasılığı yüzde 80.
Kapatıcılığı en iyi fondöten. Zaten makyaj sanatçılarının kullandığı tek marka. Ama bu ürünün kapatıcılığı yüzde yüz olduğu için her gün kullanmanızı önermem. Özel günleriniz, davetleriniz çok ve aktif bir bayansanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. Gün sonu cildinizi çok iyi temizleyin. Ben özel günler için en küçük boyunu almıştım. Şimdi belirli aralıklarla dermapen cilt bakımı yaptırdığım için özel günler için Kryolan HD Micro Foundation deneyip hafif olanını tercih edebilirim.
görsel

(bkz: kryolan fondöten)
(bkz: Kryolan Supracolor)
Kryolan ruj paleti övülmeye değer. Kalıcı yapısıyla tüm renklerin elinizde olmasını istiyorsanız bu ürün çok güzel. Dudaklarını dolgun gösteriyor. Ayrıca rujun renklerini karma yaparak değişik bir tonda elde edebilir. Ben alalı baya oldu günlük hayatta çok ruj kullanmadığım için kullanımı da uzun sürüyor.
görsel

(bkz: Kryolan ruj paleti)
(bkz: Kryolan Lip Rouge Palette)