bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bir saba altınsay romanı. osmanlı'nın elinden çıkmak üzere olan girit'te müslüman ve hıristiyan ailelerin yaşadıkları anlatılıyor.
  1 ... helix
 2. 2.
  Manası; Giritim benim olan nickim. Evet memleketini hiç görmediği halde onu deli gibi özleyen bir şahısım. Sebepsiz seviyorum. isteyene hemşerim olan Çağan Irmak'tan Dedemin insanlarını armağan edebilirim!
  2 ... kritimu
 3. 3.
  her konuda az çok bilgisi olan ve yardım etmeyi seven bir yazar kardeşimizdir. ayrıca kendisi bir veteriner hekimdir. insanlarla uğraşacağına hayvanlarla uğraşmayı tercih etmiş ve doğrusunu yapmıştır.
  2 ... narsist prens
 4. 4.
  (img:#912145)
  Güldürdün piç.
  3 ... adikari
 5. 5.
  patronu pompaya giden, kendisi kliniği açan yazar.
  3 ... adikari
 6. 6.
  işini seven ve mesleğindeki gelişmeleri, yenilikleri takip eden ilgili bir veteriner kardeşimizdir. Yakında askere gidecektir. Döndükten sonra kendi kliniğini kurup mesleğini icra edecektir. Çıktığı bu yolculukta kendisine iyi teskereler dilerken kuracağı Kliniğin de hem kendisine hem de hayvanlar alemine şimdiden hayırlı olmasını diliyorum. Yolu açık olsun!
  1 ... narsist prens
 7. 7.
  adamdaki şansa bakar mısın; bi küçük kedicik vasıtasıyla edebiyat tarihimize geçen ihsan oktay anar'la çay içip muhabbet ediyor. vay arkadaş.

  bi yazar.
  şanslı yazar.

  hayır kıskanmadım.
  ... ingmar kravitz
 8. 8.
  https://youtu.be/2sE22PCVLjQ
  1 ... doktorhanimkizim