bugün

saat 9'da başlayacak ve ntv'den izlenebilecek ödül törenidir.
şahsen umrumda olmayan ödüllerdir. ne adaylar ne de şarkılar 5 kuruş etmez kanımca... artık bu ülke serdar ortaç gibi denyoları aşmalı...
hiç bir şekilde kafa yormayacağım ödüllerdir.
müzik ödülleri değil sadece pop ödülleri daha uygun olabilir ismine.
serdar ortaç gibi bir özürlünün bile aday olduğu gerzek tören.
parayı verenin düdüğü çaldığı ödüllerdir.
sadece mustafa ceceli'nin hakettiğini düşündüğüm ödüllerdir. gerisi hiç de umrumda değil.

edit: tarkan da vardı değil mi? ondan bu eksiler. elleriniz dert görmesin.*
kalitesizdir, büyük çoğunluğu serdar ortaç'A, gider.
yıl olmuş 2011 hala bu ödüller mi var.
kırmızı halı töreninin an itibariyle kral tv'den canlı olarak izlenebilecek törendir.
genel olarak tüm gereksiz, kendine ''şarkıcı''deyip piyasaya aptal bir albüm atmış olan ünlülerin ödül yağmuruna tutulacağı, yok yere narsistliğin tavan yapacağı bir organizasyon.
--spoiler--
sen aşkı çiçek böcek güneş bulut sanmışsın
--spoiler--

en iyi beste seçildi.
ahmet şafak'ın 2005 yılında destansı sarıkamış isimli eseriyle en iyi özgün solist ödülünü aldıktan sonra kral tv "özgün müzik" dalında ödül vermeyi kaldırdıktan sonra benim için çokta önemli olmayan ödül gecesidir.. http://www.youtube.com/watch?desktop_uri=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DEYj1GFuWx6U&v=EYj1GFuWx6U&gl=US

Ahmet şafak bu ödül gecesinin çıkışında ödül kazanamayan sanatçılarla bile röportaj yapılırken kendisiyle kimsenin röportaj yapmadıklarını ve elindeki ödülle kendini suçlu hissettiğini anlatıyor.. Kim bilir belkide ahmet şafak'ın kürsüde ödülü havaya kaldırıp "bu, demek böyle birşey oluyormuş" demesinden kaynaklaniyordur belki de...2005 yılından bu yana olan hiçbir kral tv gecesi beni ilgilendirmiyor..
megadeth, rammstein, children of bodom katılmadıgı için pek umrumda değildir.
en iyi söz yazarı ödülünü aysel gürel'in aldığı ödül. biraz bana duygusal bir karar gibi geldi, rakipler çok başarılıydı zira.
(bkz: m ceceli&e günaydın - eksik)
(bkz: sertap erener - koparılan çiçekler)
(bkz: emre aydın - hoşçakal)
(bkz: sıla - acısada öldürmez)
efsanlerin sahnede olması gecenin en güzel ve tek hareketi oldu.
Sezen Aksu
Levent Yüksel
Sertap Erener
Aşkın Nur Yengi
kral tv müzik ödülleri değilde tarkan ödülleri oldu.
böylesine tutuk ve aksaklıkların olduğu bir ödül törenine şahit olmadım daha önce.
ödülü verecek olan önemli şahsiyetler hep kalakaldılar! sağa sola: ''veriyor muyum?, şimdi mi?, ne? he? ıyk!'' gibi mimikler yaptılar.

ayrıca ödüle layık görülen sanatçıların yarısı yoktu salonda! kimse iplememiş geceyi anlaşılan.

müjde ar'ın annesi aysel gürel'e bürünerek gelmesi ve tamer karadağlı'yı dudaklarından öpmesi süpriz sayılabilirdi lakin yaptığı saçma sapan konuşma ve siyasetçilere verdiği anlamsız ayarla sevisini düşürmüştür.

''türkiye müzik dünyasının en iyilerine'' ödül verilmek için düzenlenen bu gecede, o ''en iyiler'' nedense hiç canlı performans sunmadı biz izleyicilere.

ödül gecesinden çok ''jestlerin gecesi'' olarak tarihte yerini almıştır.
14 ödül ile tarkan rekor kırmıştır.
herzaman ki gibi hiç şaşırmadım çok fanı olan sanatçıya ödül verdiler.
bütün ödülleri tarkan'ın silip süpürdüğü gece olmuştur. tamam şarkılar süper, ses süper, kendi süper, helal olsun, hak etti. ama diğer adaylar ne bok yemeye geldiler oraya? tarkan konserine mi?

keşke tarkan her kategoriye aday gösterilmeseymiş de biraz da diğer sanatçılar ödül alsaymış.