bugün

Zeki çevik ve ahlaklıyız, bizi böle sevenlerin hastasıyız.
Allahsızlardır.

Kendimden biliyorum.
Evet biraz egoist biraz umursamaz fazlasıyla rahat hafif takıntılı olabiliriz ama yani bizi üzmesjdjshahhxha siz kimsiniz lan bizi üzeceksiniz ezikler hiç biriniz hayatlarımıza bizi üzecek kadar dahil olamıyacaksınız.
Şu an biri hayatımda ve resmen benden bile daha odun. Adam buz dağı gibi hele de telefonda. Yan yana gayet sıcak ama pislik.

Acaba nelerden hoşlanır bu beyler?
Ne yakışıklıyım, ne de zenginim amına koyim. ama değişik bir kafa yapım var itiraf edeyim.

hepimiz duygusal piçleriz bilin yani.
hem piçiz hem duygusal hem zekiyiz hem de duygularımızla hareket ederiz.
Farklıdırlar.
Mizaç olarak çok sertiz ve kızlarla sevgili olarak pek alakamız yok. ( Ya de ben böyleyim).
Sever belli edemez. içindeki fırtınaları başkası bilse o hayatı kaldıramaz. En ruhsuz görünürler, vazgeçmiş gibi görünürler ama aslında hiçte öyle değildir. Sözleri aklından bir an olsun çıkmaz.
Bunlar karaktersiz olur. Hangi kıza yazdığı belli olmaz. Merhaba diyen kıza çıkma teklifi ederler.
insanı sinir eden, ne idüğü belirsiz, gevşek, zevzek, fırlama, abaza erkek türü.
ah ah çeken bilir...
arada sırada ne yazmışlar diye mutlaka bu başlığı açar. sana diyorum la.
Tanıdığım tek kova dedem ve ona bakarak söyleyebilirim ki kızlar, gördüğünüz yerde nikahı basın.
Dedem 70 yaşında ama özel günleri anneannem unutur, dedem unutmaz ve sevgililer günü, evlilik yıl dönümü anne baba günü doğum günü vs ne bulursa eve elinde bir buket çiçek ve bir şişe şarapla gelip anneannemle başbaşa vakit geçirir.
ilgimi fazlasıyla çeken fakat anlaşamadığım türdür. baskındır, hep kendi dediği olsun ister. her şeye gıcık olur. sevdiği şey varsa sonuna kadar över. duygusuz, özgürlüğüne düşkün ve ayrıldığında çabuk unutan tiplerdir.
soğuk nevale görünüp tanıdıkça sevilen, samimiyetini görme şerefine nail olduğunuzda ne kadar özel olduğu anlaşılan erkektir.
Hiç kova tanımayan biri bunca entariden sonra merak edecek. Yazıpdurmayın.
Bir burç erkeğidir.
Oğlancı olurlar ve boğazlarına çok düşkünlerdir. Sevimli ve sıcakkalpliler ya..
Zeki oldukları söylentisi kulağıma gelmiyor değil ama soğuk adamlar be. Egolu falan kat kat ego hani.
Kibirli biri olarak söylüyorum kibirleri adami yildirir amk. Onlar oglak miydi ya? Bunlar da cok kibirli ama. Sevmiyorum sizi babako.
benim diye söylemiyorum. anlaşamıyorsanız, maalesef genelde hata sizdedir.
lan sabahtan beridir neden kulağım çınlıyor diyorum bende. meğer benden konuşuluyormuş.

benimdir, varsa sorusu olan alalım.
(bkz: billie joe armstrong)
(bkz: candan tezel)
Çok zeki , cok kuralcı erkeklerdir. Sevince tam sever sahiplenir. Sinirleri çok çabuk bozulur . Is eğitim hayatında başarılı kimselerdir. Şeytan tüyü olan erkeklerdendirler.
iyiyiz iyi. Bok atanlar kendine baksın len mq.