bugün

poposunu sergileyip piyasa yapmak.
kot pantolon giymektir.
kendisi ne giyerse giysin, karşısındakinin ne düşündüğüdür.
abazan insanımsıların, kendi istekleri doğrultusunda sıktıkları amaçtır.

- şimdi kadına değer. Bu şekilde yakıştırmalarla, kadınları kendi zevkleri doğrultusunda yücelten erkek milleti işi işte.
rahat etmektir. ayrıca kot pantolon giymeyi orospuluk olarak gören zihniyetin ben amk.
bu tür kızlar etek ve şalvar giymezler, tamamen yabancı kızlarına özentidir, kalçalarını teşhir etmek için dar kot pantolon giyerler, üstelik wc'ye giderken dahi pantolonu indirmekte zorluk çekerler, sözüm ona rahatlıktır.
asil olmaktır.
Ne giysinler acaba etek giyse laf atanlar olur.şalvarmı giysinler, şuandada aklıma bir şey gelmedi.
başlığı görünce şok oldum fikrimi belirtmek istiyorum:

tayt giyen kızın yanın da masum kaldığını bilen kızdır bu.

başka ne giyeydi entare mi giyeydi? siz hiç bol kot pantalon giyen kızın o pantalonun üzerinde nasıl kalitesiz durduğunu görüpte onu uyarmak istediğinizi hissettiniz mi?

ben defalarca arkalarından koşup uyardım ve beni gerçekten samimi biriymiş gibi dinleyerek en yakın kot mağazasından 4 beden küçük pantalon alıp onu giyerek yollarına devam ettiler.

bol kot pantalon giymek nedir arkadaşım? yakışıyor mu hiç bu devirde? yazık değil mi o pantalonları o şekle sokmak için uğraşan, kot taşlama atölyelerinde çalışarak ciğerlerini tozla doldurup silikozis hastası olan emekçilere?

ne giyecekti?

ayrıca isveç'li ketum bilimadamları tarafından yapılan bir araştırma: dar kot pantalon giyen kadınların cinsel ilişkide deneyimli olduklarını ortaya çıkarmış, yani bol pantalonlu kız bakire bile olabilirmiş.

ortada bu kadar bilimsel argüman varken hala neden kot pantalon giyen kızlara yükleniliyor anlamış değilim.

yapmayın böyle arkadaşlar. herkes kot pantalon giymekte özgürdür.

hem 2012 ile birlikte gelen renkli pantalon modası da sokaklarımızı şenlendirmiş durumdayken böyle saçma sapan iddialarla kızlarımızın kafasını bulandırmayınız.

tamam...
vercek iste.
(bkz: kot pantolonu seks objesi olarak görmek)

(bkz: düzgün çalışan bir beyine sahip olmamak)
kızlar daha iyi bilir ama, sanırım sokağa çıkarken, bir şey giyerek çıkması olabilir.
bacaklarındaki kılları saklamakta olabilir. (bkz: her an her şey olabilir)
daha derli toplu gözükür, temizliği kolaydır, ütü istemez, öğrenci için hele hele ideal giysidir bu özellüklerinden ötürü.
kot pantolon giymektir.
işin kolayına kaçmaktır.
götünü sergilemektir. eğer dar ise ve arkası açıksa. açık ve net.
etek giyse sorun, pantolon giyse sorun ne giysinler.

cidden bazen abartıyoruz beyler şakayı, muhabbeti.
O gün kot giymek istemesidir.
çarşaf giyip ninja gibi dolansın ortalıkta da rahatlayin.
vurdurmak için uygun ortam ve kişi arıyordur.
--spoiler--
insan olan, başlık açmadan önce azıcık düşünür. bu bizi primatlardan ayıran en belirgin özelliktir.
--spoiler--

giyinmektir. bu başlığı açan primatın asıl amacı ne acaba?
dar ise götünü sergileyip karşı cinsin ilgisini çekmek ve böylece kendini ve egosunu tatmin etmektir. aksini iddia edenler bahsi geçen kişilerdir.
Kimi ar’ar dedi kadd-i dildâra kimi elif
Cümlenin maksûdı bir ammâ rivâyet muhtelif

muhibbi(kanuni sulatan süleyman).
Ne giysin bu kızlar amk. Amacı falan yoktur..