1. 1.
  Bu konuda aydınlatılmayı bekliyorum. 50bin hibeyi nasıl alabiliriz, şartları nelerdir?
  ... yoski
 2. 2.
  Selamın aleyküm, aleyküm selam.
  50 bin verir misin?
  itin olsun.
  Tşk.
  Ö.d
  3 ... beyinsiz mahlukat
 3. 3.
  şimdi sana bi mesaj gelecek, orada bi link var, hah işte o linke gir hiç düşünmeden, 50.000 tl cebinde.

  ne bakıyorsunuz olmayan şey mi memlekette bu?
  ... teist
 4. 4.
  çokça suistimal edildiğini düşündüğüm destek. arkadaşım var oradan biliyorum. işin uzmanı olmayan insanlar gereksiz projelere destek veriyor ve onlar da yüzde 75 indirimle kendilerine mal alıyorlar. türkiye olmak bunu gerektiriyor sanırım.
  1 ... anambunelan
 5. 5.
  abim bu desteğe güvenerek dükkan açıp hiçbir şey elde edemedi. sana tık diye para vermiyorlar sen önce projeni kendi imkanınla kuruyorsun, anlattığın proje şeklinde. belli bir süre sonra gelip teftiş ediyorlar. faturalarını gösteriyorsun vs.vs. onlar da uygun görürse ,yanlış hatırlamıyorsam taksitle, sana harcadığın paranın belli bir kısmını veriyorlar.

  elinde sermaye yoksa kosgebe güvenip bir şeylere kalkışmanı istemem. devlet destekli olduğu için prosedür üstüne prosedür oluyor, gecikmeler de cabası. parayı aldım diyene kadar batan insan çok. dikkatli davranmanı öneririm.
  10 ... lavandula
 6. 6.
  siz yatırımı yaptıktan sonra, eğer uygun görürse size yatırımınızın bir kısmını taksitlere bölerek ödeyen birlik desteği.

  kolay değil almak.

  bu destekle iş yeri açmayı düşünenler varsa unutsunlar. siz firmanızı açın, yatırımınızı yapın, kosgeb'ten hiç detsek almayacakmışsınız gibi düşünün.

  projeniz onaylanırsa öderler sonra ama genelde sıkıntı çıkartıyorlar.
  1 ... sanfransiscodaki boynuzlu