bugün

Maşallah dediğim görüntülerdir.
kimin eli kimin götünde belli değil.

https://vimeo.com/568053752
Bunların deney fareleri gibi kullanılması taraftarıyım en azından bir boka yaramış olurlar.
birazcık islam dinini anlattığınızda vohaabi olmuşsunuz diyen tayfadır.
ekşiden görüp açmayin..
Ah atam ah... keşke bu işleri yarım bırakmasaydın...
hiç de ilginç görüntüler değildir.
biz bunları yıllardır yazıyoruz sevgili arkadaşlar.

hatta bunları tek tek isim isim kim olduklarını listeledik.
(bkz: türkiye de tarikat ve cemaatler sıralı tam liste/#39995175)

bu görüntülerine şaşırdığınız tarikat, farukiler adlı cemaattir.

bu farukilerin şeyhi olan süleyman ışık, 7 erkek çocuğa cinsel istismar suçundan dolayı tutuklanmıştı hatırlayacak olursanız.
(bkz: 7 çocuğa cinsel istismarda bulunan tarikat şeyhi)

bu görüntülerdeki meczupların hemen hemen tamamının badelendiğine yemin edebilirim, ama bunu ispatlayamam.
Yalvarıyorum biri "gerçek islam bu değil" desin, nolur! Hiç olmadığı kadar ihtiyacım var buna yoksa kusacam!
Allahım yarabbim, birde memelerini okşuyor!!!
Demesenizde olur artık, kustum bile...
Bir durumdan çok etkilenirsin ağlar sızlarsın da bu nedir ulan? Huşu içinde desen değil, mutlu desen değil üzgün desen değil.
Nöbet geçiriyor gibiler.
Bunu hangi madde sağlıyor çok merak ediyorum ya.
Şunun aynısını farklı bir yerde, mantrayla falan yapsam kitapsız diye asılırım bu arada. Bunların yaptığı şey ayin sayılmıyor herhalde.
Kazangap ilk iki saniyede arz ı endam ediyor galiba puhaha hahaha.

Sonra badelenmiş deyince tarikatçılar bana kızıyor.
Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz.
bu yazdıklarım şaka değildir

yavşak ergenler hele 1 sktrn

bu görüntüleri yayınlıyorsunuz ya ?

bu memleket için korku duyuyorum

içinizde giden kalan varsa bilir

bu tip işleri arabistanda yapmaya kimsenin götü yemez

1 kere uyarılırlar 2 ci si olmaz

ısrar edenin cesedi bile bulunamaz

ailesi hak iddia edemez

etse bile cevap alamaz

bu din değil

öyleyse ne ????????????*
O memelerini okşayanın yanındaki Lucas değil mi?
sanırsam

memelerini okşayan oto yıkamacı

arkasındaki de fırank.
Olm bu ne ,kendi kendilerine biz ne yapıyoruz diye sormuyorlar mı,biz kimlerle yaşıyoruz nasıl bir ülke olmuşuz neden var böyle bir şey hayır nedir yani.
m.ö. 10.000 sene evvelki pagan dedelerinin mirasını koruyan insanları içeren görüntülerdir. ne var ki bunda? bu ritüellerin aynısını hint halklarında da görüyoruz. değişen tek şey kelime ve telaffuzları. illallah ile şiva, brahma; namaz ile namasgar arasında fark var mı?
Şu kendini okşayan dayının 3 saniyelik görüntüsünü mia khalfa’nın bir filmine eklesen kimse garipsemez. Allah akıl fikir versin.
dili boğazına kaçan adamın memelerini avuçlayan dayı gördüğümüz videodur aynı zamanda.
adam öldü öldü dayı.
Memiş okşamalı, her lailaheillallah dendiğinde tireyerek orgazm olmalı aktivite.

(bkz: açmayın dedeler)
bu tarikatlar cidden bastirilmis cinsellik yuvasi. Hani soruyoruz ya adam gotune cay bardagi neden sokuyor diye, herhalde tarikatta bunlari yaptiktan sonra aklina geliyor boyle bi sey yapmak.
dikkat ettim, chp ile ilgili, ataturkculerle ile ilgili her konuya bok sinegi gibi konan seckin sozlugumuzun yuzkarasi yobaz yazarlar bu konuyla ilgili tek bir yorum yapmiyorlar.
O kadarda her tarafta linkini koyuyorum.
Bazi cocukluk travmalari geleyor akillarina heralde.
Tövbe bismillah denilesi korkunçlu görüntülerdir.

Maneviyat bu denli gülünç, şuuru kaybederek, zırvalayarak yaşanan bir olgu olmamalıdır.
Çok daha derin, çok daha ağırbaşlı, sukûnetle yaşanır.
Ve en önemlisi akli melekelerini kaybetmeden, farkında ve bilinçli olarak yaşanır, biz öyle biliyoruz!

Bonzai içmiş, kafa binbesyüz görüntüsü vererek ibadet etmek, maneviyat yaşamak, son derece irite edici, samimiyetten uzak, tiyatro sahnesi gibi bir görüntü veriyor...

Gerek memelerini sıvazlayan, nefes almakta zorlanan kişi, gerek çömelmiş, "illa Vertigo olucam ben, tutmayın lan beni" diyen garip güruh, maneviyata zerre kadar ilgi duyan, sempati besleyen insanı bile, çokomele tapan insan haline dönüştürür.

Lan size benzeyeceğime fesleğen olmayı, testere olmayı, ne bileyim işte kandil simidi olmayı tercih ederim!

Eğitim, akıl izan, sen ne şahane şeysin!
görüntülerdeki şerefsizlere sorsan lgbt haram, katli vacip derler.
ama bir araya gelince de birbirlerini sikmekten çekinmezler.