bugün

Muhtemelen memur olarak atanan bir Kemalist yapmıştır. Konya insanı yapmaz böyle bir şey.
Çomarlığın başkentinde şaşırtmayan olay.
tecavüz suçtur, cezalandırılır.
konya da sıradan bir gün.
Kadın neden başka bir erkeğin motosikletine binip gidiyor. işin içinde başka kokular var gibi. Şüphesiz balikesirli işin arkasını araştırır. Kadında suç var gibi. Rıza olabilir.
oğlan bak traş da oluyormuş -mahkemeye giderken takım elbise giyer -beraat eder.
kaynak cnnturk büyük olasılıkla yalan haberdir konyada öyle şeyler olmaz. gerçekse de evli kadının o motorda elin herifiyle ne işi var. elin herifiyle bu ne samimiyet evli kadınsın. yasak ilişki yaşayıp bu herifle sonra tecavüze uğradım deyip kendini masum göstermeye çalışıyor olabilir. çünkü samimi olmadığı birinin motoruna binip niye biryere gitsin. bunlar konya ya gelmiş izmirlilerden olabilir. defolun konyadan be.
Motorsiklete binme teklifini kabul etmesi beni killandirmistir..
insanlık için büyük konya için küçük bir olaydır.
"Bana motosikletle biraz gezeceğimizi söyledi. Ben de ona inanıp motosiklete bindim."

Olayın aslı iyice araştırılmalı.

Ya kadın çok saf veya başka durumlar var.
Kendi kocası bu şekilde başkasını gezdirse ilk iş boşanma davası açar. maalesef kimi kadınlar böyle. durum izmir'de olsa bile ters iken konya'da siz ne ayak? hani marjinal olan bizdik?

Samimiyetini yiyim sorsan kesin abim gibiydi der.
Sanırım bu elalem ile "öz" kardeş gibi olabilme bir tek kadınların işine geldiği şekilde olabilmekte.
Olay Konya'da geçiyor. Konu kapanmıştır.
Hayat kadını müşterisinden aldığı 200 doları bozdurmak için bankaya girer. Vezne de görevli adam "hanımefendi, bu para sahte, bozamam" der.
Kadın "aman tanrım. Tecavüze uğradım" diye bağırır.

Konu anlatıldığı gibi ise böyle bir durum yaşanmış. Kadının motorun arkasına binmesi gezmesi şehir dışına çıkması aralarında bir ilişki olduğu anlamına gelir ki bu durum bile tecavüz için hafifletici neden olamaz.
Adamın en ağır şekilde cezalandırılması gerekir. Flört ettiğimiz çıktığımız arkadaşlık ettiğimiz sevgili olduğumuz hatta evli olduğumuz eşimiz bile olsa onunla zorla sevişemeyiz cinsel ilişkiye giremeyiz.
Bu insanlık suçudur.

Kadının aptallığı mı desek, cahilliği mi desek ya da gelişim çağında protein eksikliği mi desek, küçükken annesini mi emmemiş veya bir kaza sonucu beyin hasarı mı gerçekleşmiş bilemeyiz.
Çünkü; bir insan hem evlendiği hem arkadaşlık ettiği kişileri bu kadar kalitesiz insanlardan seçme istikrarını başka türlü gerçekleştiremez.

içlerine girsek ne aile dramları ne cehaletler var kim bilir? Kız çocuklarınızı (erkek de) iyi eğitin yetiştirin.
Bu ülke artık Afrika da vahşi yaşam alanlarına döndü.
o değil de konyada dağ nerede var aq. en yüksek tepede sevişsen konyanın öbür ucundan görünür lan.
bazı sözlükçülerin tepkilerine bir türlü anlam veremediğim olay.

kadın kabul etmişse ne olacak kardeşim? tecavüzü hak ettiğini mi gösterir bu? takmışsınız ki aman da aman kabul etmişmiş. şaka maka cahil yuvası olmuş buralar.
a normal day in the turkey.