bugün

Burak Kut'un keşke dönmeseydi be anam diye düşünüren şarkısı.
-abi bu mal komple sökülüp takılır, komple tikidir...
+hııııı, kaça bırakırsın?
-sana 5 olur abi.
bu yazın kafa zikici parçası olmaya aday şarkı. barda, sokakta, yazlıkta, gece yarısı sokakta, camı açık birinci viteste ilerleyen şahin arabalarda, magazin programlarında, orda burda her yerde... yaz geliyor.
tikky gençlik türüyor. lütfen uzak duralım. msn , icq ve mirc gibi sohbet programları ile başlayan tikkylik şimdi şarkılarla ilerliyor.

(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
(bkz: türk gençliğinin kurtarılması)
bunu beğenen insanın çok net söylüyorum çok büyük problemleri vardır anam. hani osuruk sesi bile daha manalı daha uyumludur. çalar saatin melodisi bunun yanında şaheser kalır başka hiç bir şey demiyorum.

edit: tanım satır arasında gizli ispiyonlamadan önce okuyalım, düşünelim.
(bkz: sacma genellemeler)
komple tikkyilerin komple bitik olduğunu anlatan burak kut şarkısı.şarkıya uyum sağlamak için midir bilinmez sevgili burak kut klibinde komple bitik bir tikky imajı yapmış.
asıl şok eden kısmı sözlerinin sezen aksu tarafından yazılmış olmasıdır.
nedense ismail ykyı anımsattı bana bu şarkı ve klibi.
(bkz: komple bitiğiz)
(bkz: bitmiş okeye dönüyor)
içinde bulunduğumuz deformasyonu anlatan,ağlamamak ve dinlemek için insanın kendisini zor tuttuğu şarkıdır.işkence aletleri yerine kullanılabilir
(bkz: madem tikiyiz istemden vermeliyiz)
(bkz: bana komple yaptılar)
burak kut'un bu yaz gayet tutucak- tüm diskolarda barlarda çalacak banko şarkısı.
hani halk bunu istiyo zaten,neyin derdindeyiz ki biz? bu kadar eleştiri bu kadar alçak görme? biz buyuz işte görmüyor musunuz? biz bunu istiyoruz. melodisiz ve notasız,kıytırık hip-hop karışımı, alalade güncel sokak ağzı sözler,birazda çıkkıdı çıkkıdı bas mas koy işte sana bu yazın hiti.istesek de istemesek de, beğensek de beğenmesek de populer müzik bu artık ve hepimizin diline takılacak.
komple komple kompplee bitmişizz, hayatta başarılar türkiyee!
hayat felsefemi gözden geçirttiren, 21.yüzyılın en önemli felsefe eseri olacak manifesto. "ıghhhh, galiba ölüyorum!"

sistem geçersiz bir işlem yürüttü, kapatılacak, cıuvvv...
90'ların pop müziğinde gözümde ayrı bir yeri olan burak kut'un, yine gözümde bittiği parçadır. yanlış anlaşılma olmasın, adama aşık falan değildim ama 90'ların pop müziği denilince aklıma ilk gelenlerdendi.
(bkz: %65 oranında rafine edilmemiş tikiyiz)
(bkz: komple metalciyiz)**
barış manço'nun vokalistlerinden olduğu zamanlar daha iyi müzikler yapan bir insandır kendisi.barış manço'nun kemiklerini sızlatmıştır.
eğlenceli bir sezen aksu şarkısıdır.
sezen aksu'nun çakkıdı'da yapmak istediği neyse komple'de de yapmak istediği odur. yoksa zaten bu kadın kalbim ege'de kaldı diyip iç çektirmiş gidemem diyip kafamıza sözleriyle kalın bir odunla vurmuştur.
(bkz: bunu yapan bunu da yaptı)

ama* neden ergenlik yıllarımın, duvarlarımı posterlerle süslediğim yıllarımın bebetosu burak kut yapmıştır bunu.
hala severim o ayrı..**
her şeyi anladım da beni niye bu kategoriye sokuyosun *anlayamadım şarkısı
Dale don dale ritimlerine sahip ve en az onun kadar iğrenç olan popüler kültürün kalitesiz çıs-tak müzik örneklerinden bir tanesidir .
uzun bir sessizlikten sonra muzik dunyasına bomba gibi du$en burak kut'un son albumunde bulunan ve dinlerken huzur buldugum,insanın yuregini ok$ayan bir $arkı..
hiçbir anında anlam bulunmayan* ancak hangi kulağın* veya cebin* hikmetiyse müzik listelerinde birinci olarka takılan bir peugeot 206 soundtrack i. *

türk müziğinin nerelere geldiğinin, nelere kaldığının ispatı. tek kelime ile;

(bkz: utanç)
(bkz: eşşeğin sikiyiz)