1. 1.
  kalınbağırsak koması..
  1 -1 ... piano-forte
 2. 2.
  Sezen Aksu'yu uzunca bir zaman uğraştıran hastalık...
  2 ... alem
 3. 3.
  bağıraskları etkileyen bu hastalığın bir de antibiyotik koliti gibi bir versiyonu vardır...uzun süreli ve ağır antibiyotik kullanmından bağırsaklarda kolit oluşumuna sebep olur...bu sorun on günlük bir antibiyotik tedavisi ile çözülür...
  1 ... bluedream
 4. 4.
  son 3 aydir beni izdiraplardan izdiraplara hoplatip ziplatan, lanet hastalik. genellikle yediginiz gidalarin bagirsaktan transit olarak gecmesiyle gerceklesen durum. bu hastalik yuzunden klozetin onune bir adet tabure koyarak net olayina aynen devam edebilme sansiniz bulunmaktadir (yasasin wireless dunya).
  1 ... hayvanadam
 5. 5.
  bir de bunun ülseratif ön takılı olanı vardır ki düşman başına bile gelmesin dedirtir. bizzat kendimden biliyorum ki %100 strese bağlı olan bir hastalıktır. tedavisi için genel olarak salofalk isimli bir ilaç kullanılır ama pek bir faydası olduğu da söylenemez.
  1 -1 ... principessa
 6. 6.
  illet bir hastalık. kalın bağırsak iltihaplanması.
  1 ... eski yüz
 7. 7.
  bağırsak tembelliği. ciddi ağrılar çeker, kıvranırsınız. yediğiniz içtiğinize oldukça dikkat etmelisiniz. bağırsak kanserine kadar yolu var.*
  3 ... no soporto el rap
 8. 8.
  kalın bağırsağı çürütüp ameliyat ile alınmasına sebep olabilecek kadar ciddi bir hastalık. erken teşhis ve erken tedavi çok önemlidir.
  2 ... dusunenadam
 9. 9.
  stresli zamanlarda oluşabilecek hastalık.psikosomatik olarak da ortaya çıkabiliceğinden dolayı dikkat etmek lazım.
  ... chervilo
 10. 10.
  iltihabi bağırsak hastalığı. yakın zamanda ankara'da türk doktorlar tarafından diğer yöntemlere çok daha başarılı ve yan etkisiz bir tedavisi bulunmuştur.

  http://www.hurriyet.com.t...ayat/18195194.asp?gid=381
  1 ... kekistanlihobbit