bugün

Anlık karmam. Sözlüğün haşin ve hızlı çocuğuna da bu karma yakışırdı zaten.
artık benimle özdeşleşmiş karakterdir. oysa ben tsubasayı severdim.
bu karmaya sahip yazarlar has adamdır.
Delikanlıdır.
tsubasanın, hyuga yı her gördüğünde altına işediğine dair sağlam rivayetler bulunmaktadır.
hem hayat hikayesi, hem azmi hem de onca zorluğa rağmen çalışmayı bir an olsun bırakmaması ile tsubasa denen şımarık hibineden kat be kat fazla hak etmektedir saygıyı.

yazık, yıllarca serinin kötü adamı olarak lanse edildi hep. kınıyoruz totoş caponları.
Tsubasa'nın dişli rakibidir.
selamlar bu ben oluyorum.

edit: slemalar selamlar olarak değiştirildi.
şutları çok sert ve etkilidir.
hatta bir bölümde duvarı delmişliği bile vardır. helal olsun. yiğit bir delikanlıydı.
Tsubasa'nın sikerttiği futbolcu.
görsel
gururla taşıdığım karma sıfatı.
eksi karmaya ilk adımını atan yazar kişilerin karma sıfatıdır.
Söylemesi en zevkli japon ismi...
tusubasa gibi tuzu kuru değildir, ailesine bakmak için futbol oynamaktadır, emekçidir.
bi ara şutuyla ağaçı yıkmayı başarmıştır bu kardeşimiz. aşırı karizmatiktir ve tsubasa'dan daha iyisini haketmiştir.
futbolu rüyası için çok sevdiği için bla bla değil annesi ve kardeşlerine bakabilmek için oynayan adam gibi adam. tsubasa gibi yediği önünde yemediği ardında yetişmedi bu çocuk. bi yandan it gibi çalışırken bi yandan en iyi olabilmek için sahada ter döktü. hırsın timsalidir bu oyuncu. bunu eksi karmaya layık gören allahsız bi oruspu çocuğudur.
Japonyanın acıların çocuğudur.
oldukça hırslı bir futbolcu tiplemesi. antrenmanda kendi adamlarını bile hunharca sakatlıyordu. ama kızıp gitse de takımı zor durumda olunca dönüp yeniden duruma vaziyet etmesiyle takdir toplayabilmektedir aynı zamanda.
hem hayat hikayesi, hem azmi hem de çalışkanlığı ile tsubasa denen şımarık hibineden kat be kat fazla hak etmektedir saygıyı.

kötü adam olarak sunulması gerçekten çok acı.

seviyoruz seni hyuga.
bu öizgifilmlerin Japonlar dan çıkması çok komiğime gidiyor.

Japonlar futbolda çok iddialı bir ulus değil hatta yeni yeni tanıştıkları dönemler.

fakat dünyanın en çok tanınan futbol çizgifilmi kendilerine ait.

bu bir pazarlama başarısıdır.
en güzeli erman toroğlu.
ben de çok seviyorum sokaktaki adamdan iyidir en azından.
Ne güzelmiş lan bozmayın bunu sakın.
En sevdiğim karma ismi.